Franciszku, jesteś dla nas przykładem

Franciszku, jesteś dla nas przykładem
(fot. youtube.com)
4 lata temu
Małgorzata i Karol Sobczyk / DEON.pl

"Bardzo cię kochamy i dziękujemy" - Małgorzata i Karol Sobczyk włączyli się w akcję #DziękiFranciszku. Posłuchaj, co powiedzieli papieżowi.

#DziękiFranciszku ta nasza akcja na czas przed i po ŚDM. Pomysł jest prosty. Chcemy wyrazić naszą wdzięczność za wszystko, co robi Franciszek. I chcemy zachęcić do tego wszystkich, którzy są papieżowi za cokolwiek wdzięczni.

Do naszej akcji zaprosiliśmy biskupów, zakonników, liderów wspólnot i wiele osób świeckich (znanych i mniej znanych). Wszyscy odpowiedzieli z entuzjazmem na nasz pomysł, nagrali krótkie wideo ze swoimi podziękowaniami dla Franciszka i nam je przesłali (będziemy je publikować w najbliższych dniach). Również grupa publicystów, dziennikarzy i księży napisała 7 tekstów, w których dziękują Ojcu Świętemu za 7 najważniejszych rzeczy, które Franciszek zrobił od początku pontyfikatu.

Teraz chcemy zaprosić również Was wszystkich do wyrażania swojej wdzięczności papieżowi. Jak to zrobić? Sprawa jest banalnie prosta:

  • W mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube) publikujcie wpisy, w których dziękujecie papieżowi za coś, co Was najbardziej porusza w jego działaniu (możecie to robić np. w formie krótkiego zdania, zdjęcia, filmiku, cokolwiek przyjdzie Wam do głowy). Możecie pisać o przeróżnych rzeczach - o słowach i gestach, które poruszyły Wasze serca w trakcie ŚDM

  • Przy każdym takim wpisie dodawajcie hasztag #DziękiFranciszku

  • No to do dzieła!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Franciszku, jesteś dla nas przykładem
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Franciszku, jesteś dla nas przykładem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.