"Tu brakuje jeszcze tylko jezuity" [WIDEO]

"Tu brakuje jeszcze tylko jezuity" [WIDEO]
5 lat temu

"Na czele tej wspólnoty idzie dwóch zwariowanych ludzi. (...) Jeszcze brakuje tam jezuity" - Grzegorz Kramer SJ mówi o wyjątkowym wydarzeniu.

Oto plan kolejnego spotkania ze wspólnotą Siedem Aniołów:

19.00 Kolacja dla samotnych i koncert folkowy: Klub Krzesławice, Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta (os. Krzesławice,ul. Melchiora Wańkowicza 17)

22.00 Spektakl (obok Klubu Krzesławice. Ośrodka Kultury Kraków Nowa Huta, jw.)

22.30 Namiot uwielbienia

Siedem Aniołów to inicjatywa, która w swoim założeniu ma zbliżenie do siebie społeczności lokalnej poprzez wzajemne rozwijanie talentów. Przede wszystkim jednak chodzi o świadome przygotowanie młodzieży do wizyty papieża Franciszka w ramach Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w 2017 roku.

Osoby uczestniczące w wędrówce Siedmiu Aniołów, będą przeżywały szczególne rekolekcje w drodze. Przez siedem dni kilkanaście grup młodzieżowych będzie dzielić się radością tworzenia i stworzenia. Stanie się to okazją do niecodziennych spotkań, modlitwy i budowania zaufania pomiędzy ludźmi.

Celem projektu jest pokazanie młodym, że pomimo trudnych warunków, można odkrywać, rozwijać swoje talenty a także się nimi dzielić. To pozwoli zbudować w nich poczucie własnej wartości i pewność siebie. Będzie to również lekcja odpowiedzialności, ponieważ podczas "Siedmiu Aniołów" będą dzielić się swoją wiedzą, prowadząc warsztaty. Artyści oraz zaproszeni goście, każdego wieczoru, opowiadać będą o swoich pasjach i pracy. Nocne rozmowy mają rozbudzić w młodych ludziach chęć rozwijania swoich wyjątkowych talentów.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Tu brakuje jeszcze tylko jezuity" [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.