Abp Grzegorz Ryś poleca książki na Wielki Post. Warto się z nimi zapoznać

Abp Grzegorz Ryś poleca książki na Wielki Post. Warto się z nimi zapoznać
Abp Grzegorz Ryś poleca książkę na Wielki Post (fot. Wydawnictwo WAM / YouTube.com)
Logo źródła: WAM Deon.pl / tk

W pierwszym odcinku wielkopostnej serii filmów "Treści", abp Grzegorz Ryś poleca książki, które warto w tym czasie przeczytać. Metropolita łódzki wskazuje na dwie pozycje: "Desiderio desideravi" papieża Franciszka, czyli medytacja o liturgii i jej roli w ewangelizacji oraz "Miłość i gwałtownicy" ks. Krzysztofa Wonsa SDS, czyli biblijne refleksje o Jakubie i Janie, "synach gromu".

Na nową, wielkopostną serię filmów, w których różni goście polecają wartościowe lektury zaprasza Wydawnictwo WAM. "Dlaczego 'Treści'? Bo chcemy sięgać głębiej. Ćwiczmy siebie! Szukajmy inspiracji! Książki, o których opowiadają zaproszeni goście, pomogą nam lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu. Spróbujmy wspólnie uchwycić jego sens" - czytamy w opisie serii filmów.

Książki, które poleca abp Grzegorz Ryś i które będą polecać goście w kolejnych odcinkach serii "Treści" można nabyć z darmową dostawą w sklepie internetowym Wydawnictwa WAM.

DEON.PL POLECA

Źródło: Deon.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Krzysztof Wons SDS

Mamy w sobie coś z Jakuba i Jana, "synów gromu". Pozwólmy Jezusowi wyciszyć nasze serca i kształtować je ewangeliczną miłością.

Potrzebujemy razem z Jakubem i Janem przeżyć nawrócenie, aby intronizować we własnym sercu Jezusa Króla,...

Skomentuj artykuł

Abp Grzegorz Ryś poleca książki na Wielki Post. Warto się z nimi zapoznać
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.