Bargiel, Wielicki i paczka dla pani Anieli. Dołącz do nich!

Bargiel, Wielicki i paczka dla pani Anieli. Dołącz do nich!
(fot. Lubię Ludzi / youtube.com)
Szlachetna Paczka

Zdobywają najbardziej niedostępne punkty na świecie, ale czasem takie miejsca znajdują się w najbliższym sąsiedztwie.

"Sam miałem w dzieciństwie ciężko i jestem w stanie to zrozumieć" - mówi skialpinista Andrzej Bargiel, Polak który zjechał z K2 na nartach. Dziś wraz z GOPR-em i Krzysztofem Wielickim, jednym z najwybitniejszych polskich himalaistów, chcą pomóc pani Anieli, która mieszka w skrajnie trudnych warunkach.

"Jest coś takiego jak poziom godności. Nie każdy w trudnej sytuacji życiowej w jakiej się znalazł musi mieć wszystko, ale jest jakiś taki poziom, który można by określić. My jako społeczeństwo nie powinniśmy dopuszczać do tego, żeby ludzie żyli poniżej tego poziomu. To jest najważniejsze. Jak się ktoś boi zimna, to nie chodzi tylko o to zimno fizyczne, ale o zimno ludzkie. Trzeba zadbać o to ludzkie ciepło" - wyjaśnia Krzysztof Wielicki.

"Ludzie nie lubią pokazywać tego, że sobie nie radzą. Ale to nie jest nic złego, że się tę pomoc otrzymuje" - dodaje Bargiel.

DEON.PL POLECA

* * *

Ty też #możeszpomóc! Wejdź na: ➡️ http://bit.ly/Wybieram_Rodzinę_SZP lub www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę, dla której zrobisz PACZKĘ!

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Bargiel, Wielicki i paczka dla pani Anieli. Dołącz do nich!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.