"Boża łagodność". Medytacje dla przebodźcowanych Przemysława Gwadery SJ

"Boża łagodność". Medytacje dla przebodźcowanych Przemysława Gwadery SJ
Fot. depositphotos.com
Modlitwa w drodze / YouTube.com / tk

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka z serii "Medytacje dla przebodźcowanych". Tym razem Przemysław Gwadera SJ mówi o Bożej łagodności. Projekt ukazuje się na kanale "Modlitwy w drodze".

- Chciałbym was zaprosić do tego, żebyście dali się poprowadzić od takiego napięcia związanego z wykonywaniem różnych zadań, stawiania czoła przeciwnościom, do rozluźnienia, którego źródłem jest Boża łagodność. Z tą łagodnością będziemy się dzisiaj powoli oswajać i jej się poddawać.

- Wierzę mocno w to, że Bóg pragnie przychodzić do nas i mówić do nas w każdym czasie. Ale nie wymaga od nas tego, żebyśmy w każdej sekundzie naszego życia byli przygotowani, gotowi, żeby usłyszeć Jego słowo. On zna nas dobrze, bierze pod uwagę nasze uwarunkowania. Na przykład to, że kiedy jesteśmy przebodźcowani nasz mózg w naturalny sposób stara się uciec od bodźców - mówi jezuita.

DEON.PL POLECA

Obejrzyj drugi odcinek "Medytacji dla przebodźcowanych"

Źródło: Modlitwa w drodze / YouTube.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemysław Gwadera SJ

Możesz żyć spokojnie

Czujesz się zmęczony, przeładowany informacjami, a przez to pełen niepokoju i wewnętrznego chaosu? Dociera do ciebie mnóstwo bodźców, które cię przytłaczają? Tęsknisz za chwilą zatrzymania i głębokiego oddechu? Marzysz o ciszy i...

Skomentuj artykuł

"Boża łagodność". Medytacje dla przebodźcowanych Przemysława Gwadery SJ
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.