Chory na raka 8-latek zaskoczył publiczność i jury "Mam talent". W czasie jego występu wciśnięto "złoty przycisk"

Chory na raka 8-latek zaskoczył publiczność i jury "Mam talent". W czasie jego występu wciśnięto "złoty przycisk"
Chory na raka 8-latek zaskoczył publiczność i jury "Mam talent". W czasie tego występu wciśnięto "złoty przycisk". Fot. Britain's Got Talent / YouTube
RMF.FM / Britain's Got Talent / YouTube / pk

To jeden z najbardziej wzruszających i emocjonujących występów w "Britain's Got Talent", który bez wątpienia przejdzie do jego historii. Wszystko za sprawą 8-letniego chłopca, który - mimo zdiagnozowanego guza mózgu - pokazał, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno.

Jak informuje portal RMF.FM, marzeniem 8-letniego Ravi'ego Adelekana był występ w programie "Mam talent". Marzenie to udało się chłopcu zrealizować, ale oprócz niego na scenie pojawiła się również najbliższa rodzina oraz koledzy i koleżanki z klasy, nauczyciele, lekarze a także inne dzieci, cierpiące na podobne przypadłości.

DEON.PL POLECA8-latek z guzem mózgu spełnia marzenie i występuje w "Mam talent!"

- Całe moje życie oglądałem "Mam talent" i zawsze chciałem pójść na przesłuchania. Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie guza mózgu i jestem tu dzisiaj, żeby pokazać, że nieważne, jakie kłody życie rzuci ci pod nogi, możesz realizować swoje marzenia - wyznał chłopiec, cytowany przez portal RMF.FM.

Jurorzy i publiczność płaczą ze wzruszenia. Alesha Dixon wciska "złoty przycisk"

Gdy tylko Ravi zaczął śpiewać, widownia i jurorzy wyrazili uznanie dla jego czystego głosu. Kilka sekund później w śpiew włączyły się również osoby towarzyszące chłopcu. Wtedy na twarzach słuchaczy pojawiły się łzy.

Wzruszenia nie kryli również jurorzy, w tym Alesha Dixon, która wcisnęła "złoty przycisk". Zobacz jeden z najbardziej wzruszających i emocjonujących występów w "Britain's Got Talent", który bez wątpienia przejdzie do jego historii.

Źródło: RMF.FM / Britain's Got Talent / YouTube / pk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Chory na raka 8-latek zaskoczył publiczność i jury "Mam talent". W czasie jego występu wciśnięto "złoty przycisk"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.