Disney Pixar nakręci film o oazie? Ten nowy trend musisz zobaczyć. Uśmiech gwarantowany!

Disney Pixar nakręci film o oazie? Ten nowy trend musisz zobaczyć. Uśmiech gwarantowany!
Plakaty w stylu Disney Pixar stworzone przy pomocy sztucznej inteligencji. Źródło: Facebook.com / Oaza u św. Anny / Ruch Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej / Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej
DEON.pl / mł

Czy Disney Pixar nakręci film o ks. Blachnickim? Niekoniecznie, ale gdyby się zdecydowali, plakat już jest! Nowy trend w sieci błyskawicznie podchwyciły środowiska oazowe. Efekty ich działań wywołują szeroki uśmiech na twarzy! 

Pixarowy Blachnicki, spotkanie oazy, rekolekcje - na takie plakaty mogli się ostatnim czasie natknąć obserwujący oazowe środowisko na Facebooku.  Nowy trend to efekt zabawy ze sztuczną inteligencją; plakaty w stylu Disney Pixar produkuje dla zainteresowanych microsoftowy Bing. W sieci pojawiły się przeróżne pomysły, od mocno politycznych (jak słynny generał z granatnikiem) aż do osobistych życiowych historii.

DEON.PL POLECA

O co chodzi z plakatami w stylu Disney Pixar? To nowy trend

Zabawny trend wykorzystali też młodzi i zdolni katolicy, by w ten oryginalny sposób promować swoje inicjatywy i wartości. Plakat filmu o ks. Blachnickim stworzył Ruch Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej: 

 

Filmowe plakaty robione dzięki AI? Tak się bawi oaza

Inaczej do tematu podeszła krakowska wspólnota oazowa z kościoła św. Anny: oto, jak mógłby wyglądać plakat reklamujący film o spotkaniach tej dynamicznej oazy. Przeglądając ich Facebooka, nietrudno dojść do wniosku, że to wspólnota, w której nieustannie dzieje się coś przyciągającego młodych.  

Ten film można by nakręcić... na rekolekcjach

W tyle nie pozostała diecezjalna oazowa wspólnota z archidiecezji krakowskiej: ten plakat reklamujący listopadowe rekolekcje nie przypomina zwykłych "rekolekcyjnych" plakatów. I choć można dyskutować, czy portret głównego Bohatera jest trafiony, to nie da się nie przyznać, że jest bardzo, ale to bardzo w stylu Disney Pixar.  

 

 

DEON.pl / mł

 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
bp Damian Andrzej Muskus OFM, Magdalena Dobrzyniak

Kościół należy do Boga, ale jego „dziś” zależy od ludzi

Nieustannie słyszymy o kryzysie i upadku Kościoła. Skandale seksualne, manipulacja i przemoc, jego nierozerwalna więź z polityką wzbudzają silne emocje. O swoje miejsce we wspólnocie...

Skomentuj artykuł

Disney Pixar nakręci film o oazie? Ten nowy trend musisz zobaczyć. Uśmiech gwarantowany!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.