Dziesięciolatek uratował swoją mamę. Kobieta dostała ataku epilepsji w basenie

Dziesięciolatek uratował swoją mamę. Kobieta dostała ataku epilepsji w basenie
Fot. depositphotos.com / Facebook
globalnews.ca / kb

Ten dziesięciolatek jest prawdziwym bohaterem! Chłopiec uratował swoją mamę, która dostała ataku epilepsji w przydomowym basenie. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które bardzo dokładnie pokazuje całe zajście.

Do zdarzenia doszło piątego sierpnia. W Oklahomie, w jednym z przydomowych basenów rozegrały się tragiczne sceny. Na szczęści właśnie wtedy niezwykłym spokojem wykazał się dziesięcioletni chłopiec, który natychmiast udzielił pomocy swojej mamie. Kobieta doznała ataku epilepsji w wodzie.

DEON.PL POLECA
Dziesięciolatek uratował swoją mamę w basenie

Jedna z kamer zarejestrowała całą sytuację. Chłopiec wskoczył do wody i chwycił swoją mamę, by ewakuować ją do wyjścia z basenu. 

Po chwili, jak widać na nagraniu przybiega ojciec kobiety, dziadek chłopca, który udziela niezbędnej pomocy poszkodowanej. 

Film pokazuje Lori konwulsyjną w wodzie, gdy Gavin skacze do basenu i kołysze ją, by utrzymać głowę nad wodą. Ojciec Lori, który mieszka obok, szybko przybywa i bierze w ramiona swoją wyraźnie zmartwioną córkę.

Rozmawiając z Storyful, Lori powiedziała, że ​​nigdy nie pływa sama i powiedziała, że ​​Gavin właśnie wyszedł z basenu i był blisko na ganku, kiedy zaczął się atak. „Później powiedziano mi, że nigdy nie prosił o pomoc. Mój tata, który mieszka obok, usłyszał szczekanie psów, wybiegł i wskoczył do środka, gdy Gavin trzymał mnie na drabinie i trzymał moją głowę nad wodą” – powiedziała.

Za bohaterski czyn, dziesięciolatek został odznaczony przez lokalną straż pożarną.

Źródło: globalnews.ca / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jim Cymbala, Ann Spangler

Studentka, bezdomny, uzależniony, nastoletnia mama - każdy z nich ma problemy, nad którymi nie potrafi przejąć kontroli. W życiu tych ludzi niezmiennie trwa ból i cierpienie, wydaje się, że nic nie może tego zmienić... gdy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Dziesięciolatek uratował swoją mamę. Kobieta dostała ataku epilepsji w basenie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.