Film na weekend: "Bez granic z Chrisem Hemsworthem". O wychodzeniu ze strefy komfortu

Film na weekend: "Bez granic z Chrisem Hemsworthem". O wychodzeniu ze strefy komfortu
fot. Disney Plus PL / YouTube
Materiały dystrybutora / YouTube

Słynny aktor Chris Hemsworth wyrusza na misję w poszukiwaniu lepszego i dłuższego życia. Z pomocą czołowych naukowców podejmuje się sześciu niesamowitych wyzwań, które doprowadzą jego ciało i umysł do granic możliwości. "Bez granic z Chrisem Hemsworthem" to nasza propozycja Filmu na weekend.

"Bez granic z Chrisem Hemsworthem" to inspirujący 5-odcinkowy serial o poszukiwaniu sposobu na zdrowe, mniej stresujące i długie życie. Odtwórca roli "Thora" podejmuje się wykonania pięciu ekstremalnie trudnych wyzwań. Należą do nich: zapanowanie nad stresem, doznanie szoku, walka, post oraz trening pamięci. W przygotowaniu do wykonania zadań pomagają Chrisowi nie tylko naukowcy ale również ludzie żyjący w naturalnych warunkach, z dala od cywilizacji i jej wpływu.

Tytuł: Bez granic z Chrisem Hemsworthem / Limitless
Reżyseria: Tom Barbor-Might, Kit Lynch Robinson
Scenariusz: Darren Aronofsky
Gatunek: Dokumentalny
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2022
Główne role: Chris Hemsworth
Ocena na Filmweb: 8,1

Obejrzyj zwiastun serialu "Bez granic z Chrisem Hemsworthem":

DEON.PL POLECA

Opis dystrybutora: Chris Hemsworth wyrusza na niesamowitą misję, by odkryć sposób na lepsze i dłuższe życie. Dzięki pomocy światowej klasy ekspertów, przyjaciół i rodziny, podejmuje się serii niewiarygodnych wyzwań, by przełamać własne ograniczenia i powstrzymać choroby wieku starczego, zanim te będą miały okazję zaatakować. Chris odkryje, w jaki sposób wszyscy możemy wykorzystać swój potencjał, by żyć zdrowiej, w lepszej formie i szczęśliwie do końca naszych dni. mniej.

Nie popieramy piractwa! Film można obejrzeć w serwisie Disney+

Kiedyś pilot wycieczek. Obecnie dziennikarz, podróżnik, bloger i obserwator świata. Od 10 lat redaktor DEON.pl. Uważa, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Jego ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko "w górę" od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast woli naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu. Interesuje się również historią, psychologią i duchowością. Lubi latać dronem i wędrować po górach. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jan Świtała

Krew, łzy i czarny humor. Codzienność ratownika medycznego

Podrzucane przed urlopem na oddział babcie, zalany imprezowicz z własną ręką pod pachą i pocięte łby kiboli do zszycia. O tej rzeczywistości politycy wolą nie wspominać, ale...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Bez granic z Chrisem Hemsworthem". O wychodzeniu ze strefy komfortu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.