Film na weekend: "Praktykant". Starość wcale nie musi być nudna

Film na weekend: "Praktykant". Starość wcale nie musi być nudna
Fot. Warner Bros Polska / YouTube.com

"Praktykant" to pozytywny, pełen poczucia humoru film opowiadający o 70-letnim, znudzonym życiem mężczyźnie, który rozpoczyna staż w firmie zajmującej się sprzedawaniem ubrań przez internet. Ta lekka i przyjemna produkcja idealnie zadaje się do obejrzenia, gdy mamy chwilę odpoczynku. "Praktykant" to nasza propozycja "Filmu na weekend".

Tytuł: "Praktykant"
Reżyseria: Nancy Meyers
Scenariusz: Nancy Meyers
Muzyka: James Horner
Gatunek: Komedia
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2015
Główne role: Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo, Anders Holm, JoJo Kushner
Ocena na Filmweb: 7,2

Znudzony emeryturą 70-letni Ben Whittaker (Robert De Niro) postanawia podjąć staż w firmie zajmującej się sprzedawaniem odzieży przez internet. Jej założycielką i głównodowodzącą jest Jules Ostin (Anne Hathaway). Młoda i ambitna kobieta ma na głowie zbyt dużo obowiązków, co sprawia, że nie ma czasu dla rodziny, a firma zaczyna borykać się z problemami. Ben, ku początkowemu niezadowoleniu Jules, zostaje jej "prawą ręką". Szybko okazuje się jednak, że rady mężczyzny, jego poświęcenie i szczere rozmowy ze swoją młodszą szefową sprawiają, że między Benem a Jules nawiązuje się przyjaźń.

Obejrzyj zwiastun filmu "Praktykant"

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Plakat filmu Plakat filmu "Praktykant"Opis dystrybutora: Robert De Niro wcielił się w rolę Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie. Jej założycielką i głównodowodzącą jest ambitna Jules Ostin (Anne Hathaway). Podczas nieuchronnego zderzenia pokoleń, obydwoje odkrywają wartość przyjaźni.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Dawid Ogrodnik, Damian Jankowski

Bez autocenzury. Dawid Ogrodnik pierwszy raz o sobie

Był Tomkiem Beksińskim w Ostatniej rodzinie, Rahimem z Paktofoniki w Jesteś Bogiem, księdzem Janem Kaczkowskim w Johnnym. A jaki naprawdę jest Dawid Ogrodnik? W intymnej rozmowie z...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Praktykant". Starość wcale nie musi być nudna
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.