Film na weekend: "Przebudzenie"

Film na weekend: "Przebudzenie"
fot. Fragment plakatu / materiały dystrybutora

Clay wiedzie szczęśliwie i dostatnie życie u boku pięknej narzeczonej. Wszystko zmienia się za sprawą operacji, której przebieg jest zupełnie inny, niż się tego spodziewał.

Tytuł: Przebudzenie / Awake
Reżyseria: Joby Harold
Scenariusz: Joby Harold
Muzyka: Graeme Revell
Gatunek: Thriller
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2007
Główne role: Hayden Christensen, Jessica Alba, Terrence Howard, Christopher McDonald, Lena Olin

"Przebudzenie” to jeden z filmów, których fabuła jest zaskakująca i nieprzewidywalna. Obraz stał się głośny przez scenę operacji, którą całkowicie świadomie "przeżywa" główny bohater. Jednak sens "Przebudzenia" jest dużo głębszy, niż ukazanie zjawiska odczuwania bólu na stole operacyjnym. Film bowiem w ciekawy i dość oryginalny sposób opowiada o relacjach - między narzeczonymi, przyjaciółmi, nadopiekuńczą matką i próbującym się uwolnić od niej synem.

Opis dystrybutora: Clay (Hayden Christensen) wiedzie dostatnie życie u boku swojej pięknej narzeczonej Sam (Jessica Alba). Szczęście to burzy ciężka choroba serca Claya. Jedynym ratunkiem okazuje się przeszczep. Nad skomplikowanym zabiegiem transplantacji ma czuwać serdeczny przyjaciel i znany chirurg Jack Harper (Terrence Howard). Podczas operacji przerażony Clay orientuje się, że czuje i słyszy wszystko, co się wokół niego dzieje. Stanie się mimowolnym świadkiem rozmowy, jaka ujawni spisek na jego życie. I niestety nie będzie to ostatnie bolesne odkrycie tej nocy.

 

Odradzamy oglądanie tego filmu z dziećmi.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Redaktor DEON.pl, dziennikarz, bloger, podróżnik i obserwator świata. Interesuje się turystyką kolejową i przyrodniczą. Lubi chodzić po górach i nurkować. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemek Wysogląd SJ
34,92 zł
49,90 zł

Nie, to nie jest ilustrowana hagiografia ani biografia św. Ignacego Loyoli. To raczej próba osobistego spojrzenia na historię duchowego doświadczenia i głębokiej przemiany, jaką przeszedł pewien ambitny, młody szlachcic – Iñigo Lopez de Loyola.

Przeżyj...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Przebudzenie"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.