20 tysięcy wyświetleń w godzinę. Nowy dokument Patryka Vegi robi furorę w sieci [WIDEO]

20 tysięcy wyświetleń w godzinę. Nowy dokument Patryka Vegi robi furorę w sieci [WIDEO]
(fot. Serecki / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0 / Patryk Vega / facebook.com)
2 lata temu
Patryk Vega / facebook.com / pk

Reżyser serii "Pit Bull", "Służb specjalnych" i "Botoksu" zaskoczył internautów filmem poświęconym zakonnicom.

Nowy film Patryka Vegi jednak znacznie różni się od pełnych akcji kinowych produkcji. W dokumencie poświęconym pracy sióstr zakonnych z Broniszewic reżyser pokazuje, na czym polega ich posługa. Pierwsze 12 minut filmu zostało opublikowane na oficjalnym profilu Patryka Vegi na Facebooku. Patronuje mu fundacja reżysera.


Kim są zakonnice z Broniszewic?

Siostry z Broniszewic opiekują się niepełnosprawnymi chłopcami. Robią wszystko, co mogą, by zapewnić im właściwą opiekę i miłość, której bardzo im brakuje.

"Siostry mimo przeciwności losu zbudowały pełen miłości dom dla 56 niepełnosprawnych i wykluczonych Chłopców. Podopieczni na co dzień zmagają się z autyzmem, porażeniem mózgowym oraz zespołem Downa. Nie zapominają jednak, że najważniejsze w życiu to kochać" - napisał na Facebooku Patryk Vega.

W filmie Patryka Vegi widać ogromną radość, która towarzyszy zarówno chłopcom jak również ich opiekunkom - siostry jeżdżą ze swoimi podopiecznymi dżipem i towarzyszą im w codziennych zajęciach.

"Dla kobiety bardzo ważne jest przekazywanie miłości. To jest czymś naturalnym. Chociaż jesteśmy zakonnicami, może często nie kojarzonymi przez ludzi z dawaniem miłości, pod habitem jesteśmy wyposażone w naturalny dar przekazywania miłości i życia. Wszystkie wysiłki kierujemy, aby ta miłość była odczuwalna u chłopaków" - mówi jedna z broniszewickich sióstr.

Dokument o Domu Chłopaków w Broniszewicach.

Pomóż teraz chorym dzieciom ➡️ https://www.fundacjapatrykavegi.pl/projekty/broniszewice-sala-rehabilitacyjna Kochani, z wielką przyjemnością prezentuję pierwsze 12 minut dokumentu o Siostrach, które prowadzą Dom Chłopaków w Broniszewicach. Niesamowita energia tego miejsca poruszyła moje serce od pierwszej chwili ???? Siostry mimo przeciwności losu zbudowały pełen miłości dom dla 56 niepełnosprawnych i wykluczonych Chłopców. Podopieczni na co dzień zmagają się z autyzmem, porażeniem mózgowym oraz zespołem Downa. Nie zapominają jednak, że najważniejsze w życiu to kochać ❤️ Chłopcy bardzo potrzebują pomocy w nierównej walce z chorobą, dlatego utworzyłem zbiórkę przez moją Fundacja Patryka Vegi. Przyłącz się do nas i stwórzmy razem salę rehabilitacyjną, która zmieni życie niepełnosprawnych dzieci na lepsze! Do zebrania jest ponad 600 tyś złotych, ale wierzę, że dzięki sile ludzkich serc niemożliwe nie istnieje! ???? Każda złotówka ma znaczenie i jest ogromnym wsparciem! To właśnie dzięki małym gestom możemy wspólnie dokonywać cudów ❤️

Opublikowany przez Patryk Vega Środa, 6 marca 2019
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

20 tysięcy wyświetleń w godzinę. Nowy dokument Patryka Vegi robi furorę w sieci [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.