Film na weekend: "Chata"

Film na weekend: "Chata"
(fot. Materiały dystrybutora, scena z filmu "Chata")
3 lata temu
Materiały dystrybutora / ks. Grzegorz Ogorzałek / pk

Mack pogrąża się w rozpaczy po śmierci córki. Wszystko zmienia się, gdy otrzymuje tajemniczy list. "Chata" to piękna historia o przebaczeniu i uzdrawianiu relacji z Bogiem i najbliższymi. To film, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Tytuł: Chata / The Shack
Reżyseria: Stuart Hazeldine
Scenariusz: John Fusco
Muzyka: Aaron Zigman
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2016
Główne role: Sam Worthington, Octavia Spencer, Tim McGraw

Przeczytaj nasz komentarz o tym, dlaczego wato obejrzeć "Chatę", zobacz film z vloga ks. Grzegorza Ogorzałka:

...obejrzyj zwiastun...

...i przeczytaj opis dystrybutora: Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

***

Nie popieramy piractwa! Film można zobaczyć w kinach w całej Polsce.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Chata"
Komentarze (3)
M
Marzena
30 kwietnia 2017, 17:32
Polecam recenzję tego filmu na #KulturaDobra http://kulturadobra.pl/chata/
MAŁGORZATA PAWŁOWSKA
MAŁGORZATA PAWŁOWSKA
25 marca 2017, 15:23
Przed obejrzeniem filmu warto zapoznać się z recenzją książki Williama Paula Younga „Chata” na której oparto scenariusz filmu. Recenzja napisana w 2013 roku jest spojrzeniem krytycznym w odniesieniu do prawd biblijnych, dogmatycznych i katechizmowych. Mimo, że jest prezentowana przez portal o charakterze konserwatywnym, niemniej może pomóc w prawidłowej ocenie treści prezentowanych w filmie i rozdzielić ich pozytywne przesłanie od przekłamanego obrazu Boga w Trójcy Świętej Jedynego. [url]http://konserwatyzm.pl/artykul/9651/co-kryje-chata-recenzja-ksiazki-williama-paula-younga-chata/[/url]
MR
Maciej Roszkowski
25 sierpnia 2018, 11:34
Mnie nie przeszkadza  obraz Boga Ojca jako starej grubej Murzynki, Wizją Michała Anioła- dostojnego starca z brodą, jest równie umowna. A przekonywanie ojca dziewczynki do przebaczenia ( nie wiem jak bym się w takiej sytuacji zachował i do czego doszedł)- strasznie trudne, ale przekonywujące.

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Chata"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.