Film na weekend: "Triumf"

Film na weekend: "Triumf"
fot. Materiały dystrybutora / fragment plakatu

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o tym, że niemożliwe nie istnieje, a siła woli i determinacja są kluczami do zwycięstwa.

Tytuł: Triumf / Triumph
Reżyseria: Brett Leonard
Scenariusz: Michael D. Coffey
Muzyka: Gregg Leonard
Gatunek: Dramat, Sportowy
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2021
Główne role: RJ Mitte, Terrence Howard, Colton Haynes, Johnathon Schaech, Grace Victoria Cox

"Triumf" to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia cierpiącego na porażenie mózgowe Mike’a, który - wbrew poważnym przeciwnościom - postanawia zostać zapaśnikiem w szkolonej drużynie. W realizacji tego zadania pomaga mu przyjaciel oraz z początku sceptycznie nastawiony trener.

Historia Mike’a uczy nas, że niedoskonałość nie musi być przekleństwem, a w połączniu z determinacją i wiarą w siebie, może stać się źródłem życiowej siły.

Opis VOD: Prawdziwa historia zwycięstwa ducha nad ciałem. Mike (RJ Mitte - Breaking Bad) cierpi na łagodne porażenie mózgowe. Jest bystrym nastolatkiem i ma jedno marzenie - chce zostać zapaśnikiem w szkolnej drużynie. Kiedy trener Cutting (nominowany do Oscara Terrence Howard - Hustle and Flow, Miasteczko Wayward Pines, Iron Man) ogłasza nabór do zespołu, Mike postanawia spróbować swoich sił. W walce o marzenia pomogą mu: Jeff (Colton Haynes - Teen Wolf, Arrow), nowy kolega zapaśnik, i przepiękna Patty (Grace Victoria Cox - Pod kopułą, Twin Peaks), dziewczyna z marzeń Mike’a.

"Triumf" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o tym, że niemożliwe nie istnieje, a siła woli i determinacja są kluczami do zwycięstwa.

 

***

Nie popieramy piractwa! Film można obejrzeć w serwisie Chili

Redaktor DEON.pl, dziennikarz, bloger, podróżnik i obserwator świata. Interesuje się turystyką kolejową i przyrodniczą. Lubi chodzić po górach i nurkować. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP

Pokonaj „swojego olbrzyma”, czyli problemy i trudności, które wydają się nie do rozwiązania!

Poznaj na nowo historię Dawida i wynikające z jego życia lekcje, które działają. „Z procą na olbrzyma” to zestaw konkretnych przykładów, wskazówek...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Triumf"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.