Film na weekend: "Zmartwychwstały"

Film na weekend: "Zmartwychwstały"
(fot. Materiały dystrybutora / fragment plakatu)
Mat. dystrybutora / Ks. Grzegorz Ogorzałek / youtube.com / pk

Rzymski centurion musi zbadać sprawę "zniknięcia" ciała Jezusa Chrystusa, który przed trzema dniami został złożony do grobu. To piękna opowieść o tym, co działo się bezpośrednio po zmartwychwstaniu.

Tytuł: Zmartwychwstały / Risen
Reżyseria: Kevin Reynolds
Scenariusz: Kevin Reynolds, Paul Aiello
Muzyka: Roque Baños
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2016
Główne role: Joseph Fiennes, Peter Firth, Tom Felton

O tym, dlaczego warto obejrzeć "Zmartwychwstałego", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

Opis dystrybutora: Kevin Reynolds, twórca filmu "Robin Hood - książę złodziei", przedstawia historię zmartwychwstania Chrystusa. Na prośbę Poncjusza Piłata wpływowy rzymski setnik, Clavius, rozpoczyna śledztwo w sprawie rzekomego zmartwychwstania żydowskiego mesjasza oraz poszukiwania zaginionego ciała Jezusa z Nazaretu. Ma to powstrzymać powstanie, do którego w 40 dni po zmartwychwstaniu Chrystusa dochodzi pośród ludu Jeruzalem.

Zobacz zwiastun:

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

Ks. Grzegorz Ogorzałek - ojciec duchowny w Metropolitalnym Semianrium Duchownym w Lublinie. Prowadzi filmowy vlog "W koloratce".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Zmartwychwstały"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.