Hollywood planuje "dreszczowiec" z udziałem Gwardii Szwajcarskiej

Hollywood planuje "dreszczowiec" z udziałem Gwardii Szwajcarskiej
fot. Depositphotos
8 miesięcy temu
KAI / pk

Hollywood planuje "dreszczowiec", którego tematem ma być próba uprowadzenia papieża. Będzie też motyw związany z papieską Gwardią Szwajcarską.

Według informacji portalu Deadline.com, reżyserem filmu ma być Randall Wallace scenarzysta, reżyser i producent.  Jest on autorem scenariuszy do takich filmów, jak "Waleczne Serce" z Melem Gibsonem, "Człowiek w żelaznej masce", czy "Niebo istnieje naprawdę".

Film sensacyjny o roboczym tytule "The Swiss Guard" będzie opowieścią o planowanym uprowadzeniu nowego papieża, który jako swój sztandarowy projekt ogłosił gruntowną reformę Kurii Rzymskiej i jej finansów. Gdy porywacze wdarli się już do Watykanu, ich dalsze plany pokrzyżowała młoda gwardzistka szwajcarska - pierwsza kobieta w Gwardii. Została ona w tej samej chwili wezwana do papieża, gdyż potrzebował jej pomocy.

Według Deadline.com prace na planie filmowym rozpoczną się jesienią w Rzymie. Na razie nie wiadomo, kto zostanie obsadzony w głównych rolach.

Źródło: KAI / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anselm Grün OSB
25,83 zł
36,90 zł

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

Apatia, ciągłe zmęczenie fizyczne i psychiczne, brak energii… i poczucie dezorientacji, bo dotychczas satysfakcjonująca i lubiana praca nagle stała się koszmarem i pułapką, z której nie sposób się wyrwać. Wypalenie...

Skomentuj artykuł

Hollywood planuje "dreszczowiec" z udziałem Gwardii Szwajcarskiej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.