"Jericho". Piękna piosenka dla wszystkich, którzy tkwią w duchowych więzieniach

"Jericho". Piękna piosenka dla wszystkich, którzy tkwią w duchowych więzieniach
fot. Andrew Ripp / YouTube
Andrew Ripp / YouTube / pk

Jesteś u kresu? Czujesz, że sięgnąłeś dna, a twoja sytuacja przypomina więzienie, które w dodatku sam zbudowałeś? Rzuć się w ramiona Tego, który ma moc zrywania każdych kajdan i burzenia każdych murów. Właśnie o tym jest ten utwór.

Andrew Ripp to amerykański muzyk i autor tekstów piosenek, nominowany do nagrody Grammy, mieszkający w Nashville w stanie Tennessee. Ma na swoim koncie wiele utworów, w tym chrześcijańskich. "Jericho" jest jedną z najbardziej popularnych piosenek Rippa.

Utwór opowiada o więzieniach, które sami budujemy i w których zamykamy się na lata. To nasze grzechy, nałogi i zniewolenia. To wszystkie "budowle", które wznosimy sami, bez zaproszenia do naszego życia Boga.

Pełna optymizmu i wiary piosenka zachęca do tego, aby zaufać Jezusowi i pozwolić mu skruszyć mury swoich twierdz, tak jak zniszczone zostały mury biblijnego Jerycha. Utwór "Jericho" jest dostępny w dwóch wersjach - oficjalnej i akustycznej.

DEON.PL POLECA

Posłuchaj oficjalnego utworu "Jericho", którego autorem jest Andrew Ripp:

Wersja akustyczna:

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Roman Groszewski SJ

Nie bój się, jesteś wolny

Pragniemy szczęścia i poczucia, że przeżywamy swoje życie w pełni. Żeby to osiągnąć, wyznaczamy sobie różne cele, planujemy, podejmujemy decyzje. Tym wszystkim działaniom bardzo często towarzyszy jednak lęk.

Jak przestać...

Skomentuj artykuł

"Jericho". Piękna piosenka dla wszystkich, którzy tkwią w duchowych więzieniach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.