Kot, pies i złota rybka. Nagranie zwierzaków podbija sieć [WIDEO]

Kot, pies i złota rybka. Nagranie zwierzaków podbija sieć [WIDEO]
fot. Depositphotos
MBW / Twitter

W internecie udostępniono film przedstawiający kota, psa i złotą rybkę, która walczy o przetrwanie. To, jak zachowują się zwierzęta, wiele mówi o ich naturze.

Natury nie da się oszukać. W sieci pojawił się film przedstawiający kota, psa i złotą rybkę, która walczy o przetrwanie. Kot i pies w całkowicie odmienny sposób - charakterystyczny dla instynktu i natury - postępują wobec złotej rybki, która leży obok akwarium. Podczas gdy kot chce bawić się swoją ofiarą, pies natychmiast wrzuca złotą rybkę do wody.

Pewnych zachowań zwierząt nie da się zmienić. Nie oznacza to oczywiście, że jedne zwierzęta są gorsze od innych. Każde z nich kieruje się instynktem, uwarunkowaniami wynikającymi z genów, wieków ewolucji, rasy, a w pewnym sensie również wychowania. W dodatku na filmie pojawia się Golden retriever, pies wręcz słynący z empatii i chęci niesienia pomocy innym. Nic dziwnego, że natychmiast "pomaga" złotej rybce wrócić do wody.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Kot, pies i złota rybka. Nagranie zwierzaków podbija sieć [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.