Doskonały sposób na sobotnie popołudnie

Doskonały sposób na sobotnie popołudnie
(fot. Kostka Publiczne Gimnazjum i Liceum Jezuitów w Krakowie / facebook.com)
kostka.edu.pl / kk

Już w najbliższą sobotę odbędzie się III Piknik Rodzinny Kostki. To szczególna okazja by poznać atmosferę tej wyjątkowej krakowskiej szkoły.

Ze świecą szukać drugiej takiej szkoły, w której uczniowie chcieliby spędzać więcej czasu niż długość lekcji. Ten niecodzienny sukces udało się osiągnąć w KOSTCE, rejonowym gimnazjum na krakowskim Kozłówku. Po wakacjach przekształca się ona w liceum z czterema, wyjątkowymi profilami.

Kim są "liderzy z krakowskiego Kozłówka"? >>

W najbliższą sobotę będzie można zapoznać się nie tylko z ofertą edukacyjną KOSTKI, ale także fantastyczną atmosferą tego miejsca. Okazja jest szczególna, bo dyrekcja wraz z Radą Rodziców i Biurem Promocji zapraszają na III Piknik Rodzinny.

Piknik odbędzie się 10 czerwca w godzinach 13:00-18:00. Wspólnie spędzony czas uświetnią koncerty - m.in. popularnego Maleo Reggae Rockers, a także licytacja, mecz siatkówki nauczyciele kontra rodzice, pokazy taneczne czy konkursy z licznymi, atrakcyjnymi nagrodami. Planowany jest także grill oraz kawiarenka.

Kostka - najważniejsze są relacje

⚠️⚠️⚠️ UPDATE: Zapraszamy na Dni Otwarte https://www.facebook.com/events/1233511463413307/ ⚠️⚠️⚠️ W Kostce wiemy, że najważniejsze są relacje! Przyjdź na Dni Otwarte i poznaj nasze liceum. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy ➡️ http://kostka.edu.pl/rekrutacja

Opublikowany przez Kostka Publiczne Gimnazjum i Liceum Jezuitów w Krakowie na 21 kwietnia 2017

W planach także spotkania z przedstawicielami patronów szkoły: CISCO, Instytutu Fotoniki, Uniwersytetu Rolniczego czy Akademii Ignatianum. Patroni odpowiadają za wprowadzane po wakacjach nowe profile klas w liceum KOSTKA. Profile będą umożliwiały zarówno pozyskiwanie wiedzy, jak i nieprzeciętnie użytecznych umiejętności praktycznych, które przyszłym absolwentom liceum dadzą dobry start do dalszej edukacji.

Więcej informacji na temat pikniku znajdziecie w tym linku.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Doskonały sposób na sobotnie popołudnie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.