Kierowca autobusu: mam 3 promile (...), sporo zeszło po piątku

Kierowca autobusu: mam 3 promile (...), sporo zeszło po piątku
(fot. shutterstock.com)
Cięty Vlog / youtube.com / pk

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Kierowca autobusu: mam 3 promile (...), sporo zeszło po piątku
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.