Narzeczeni ofiarowali swoją miłość Maryi w Medjugorie. Ich zaręczyny wzruszają do łez

Narzeczeni ofiarowali swoją miłość Maryi w Medjugorie. Ich zaręczyny wzruszają do łez
(fot. Brooke Cagle / Unsplash // Piotr Frydecki [CC BY-SA 3.0])
Aleteia.org / kk

Wśród wielu cudownych wydarzeń, to jedno dotarło już do dziesiątek tysięcy internautów. Uwaga, szykujcie chusteczki!

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Młodych w Medjugorie był wyjątkowy z wielu względów. Uczestniczyło w nim ponad 50 tys. osób i po raz pierwszy oficjalnie brało w nim udział 14 kardynałów i biskupów, w tym kilku z Watykanu. Mówi się, że w ten sposób papież Franciszek otworzył drzwi do Medjugorie uznając duszpasterskie dobro płynące z tego miejsca.

Wśród wielu cudownych wydarzeń, to jedno dotarło już do dziesiątek tysięcy internautów. Przytulona do siebie para, w tle "Jesus Christ you are my life", gdy nagle on klęka i wyciąga pierścionek.

Oggi a #medjugorje è accaduto questo ????????????????????????????????????????????????????????

DEON.PL POLECA

Opublikowany przez Casa della tenerezza di Dio Medjugore Piątek, 2 sierpnia 2019

To nie jedyne oświadczyny w tym wyjątkowym miejscu. "Gospa (Matka Boża) łączy i przynosi miłość" - mówi Iza Presz na łamach Aleteia.org. "To właśnie w Medjugorie poznałam swojego przyszłego męża Piotra, w 2005 roku, a trzy lata później pobraliśmy się! Mamy trójkę dzieci i często powracamy w swoich wspomnieniach do momentu, kiedy się poznaliśmy, właśnie na festiwalu w Medjugorie" - dodaje pytana przez Iwonę Flisikowską. O innych takich historiach przeczytasz w tekście "Zaskakujące oświadczyny u stóp Maryi. 50 tys. młodych na festiwalu w Medziugorie".

* * *

85% niepełnosprawności Basi Turek oznacza 100% zależności od drugiego człowieka. Czy można tak żyć? I to jak! Chcecie posłuchać o tym, jak Basia nauczyła się czerpać z życia pełnymi garściami? Zapraszamy na najbliższe spotkanie!

Narzeczeni ofiarowali swoją miłość Maryi w Medjugorie. Ich zaręczyny wzruszają do łez - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Kogo spotkasz w wielkim mieście?

Była jedną z wielu młodych, ambitnych dziewczyn, które zjeżdżają z całej Polski do Warszawy, aby spełnić swoje marzenia. Konsekwentnie realizowała plan na idealne życie. Praca kilkanaście godzin na dobę, perfekcja...

Skomentuj artykuł

Narzeczeni ofiarowali swoją miłość Maryi w Medjugorie. Ich zaręczyny wzruszają do łez
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.