Odpowiedź dziewczynki wzrusza do łez

Odpowiedź dziewczynki wzrusza do łez
(fot. facebook.com/jkesue)
facebook.com/jkesue / jp

Wysypała ze swojej skarbonki pieniądze, policzyła i spakowała do plecaka. Tym razem nie chodziło o kupno kolejnej zabawki.

Mama Sunshine jest narkomanką i często przebywa w więzieniu, dlatego wychowuje ją babcia. Babcia próbuje wychować wnuczkę jak najlepiej i szukać w życiu przede wszystkim pozytywów.

>> "Bóg mnie pobłogosławił i zesłał taki los, że teraz to ja mogę nieść pomoc innym"

Pewnego dnia Sunshine wysypała ze swojej skarbonki pieniądze, policzyła i spakowała do plecaka. Dziewczynka nie chciała kupić nowej zabawki. Powiedziała, że jedna z jej koleżanek w szkole nie ma pieniędzy na mleko, więc chciałaby jej pomóc.

Babcia była wzruszona decyzją wnuczki, ale było jej przykro, że ponad połowa klasy nie ma pieniędzy na mleko.

>> Nie mają rąk, a mimo to żyją pełnią życia [WIDEO]

Postanowiła nagrać filmik, który udostępniła na Facebooku. Opowiedziała w nim o zaistniałej sytuacji w szkole. Po tym otrzymała wiele ofert pomocy, rozpoczęła zbiórkę i tak otrzymała z różnych źródeł ponad tysiąc dolarów.

Dzięki temu babcia i jej wnuczka mogły zapłacić za mleko dla całej klasy na okres roku i pomóc wszystkim potrzebującym koleżankom i kolegom.

- Sunshine nie rozumie, jak wiele zdziałała swoim zachowaniem, ale teraz wie, że może osiągnąć wszystko, co tylko chce - podkreśla babcia dziewczynki.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
26,94 zł
44,90 zł

Kogo spotkasz w wielkim mieście?

Była jedną z wielu młodych, ambitnych dziewczyn, które zjeżdżają z całej Polski do Warszawy, aby spełnić swoje marzenia. Konsekwentnie realizowała plan na idealne życie. Praca kilkanaście godzin na dobę, perfekcja...

Skomentuj artykuł

Odpowiedź dziewczynki wzrusza do łez
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.