Post Błaszczykowskiego na facebooku robi furorę. Przeczytaj komentarze

Post Błaszczykowskiego na facebooku robi furorę. Przeczytaj komentarze
(fot. PAP/EPA/OLIVER WEIKEN)
facebook.com / pk

Wygląda na to, że Kuba Błaszczykowski dał bardzo ważną lekcję wszystkim Polakom. Zobacz, jak internauci reagują na jego najnowszy post na facebooku.

Piłkarz, bez którego - jak głosi jeden z memów - "nie oglądalibyśmy nawet stadionu w Marsylii" opublikował na swoim facebookwym profilu post, który w ciągu godziny udostępniono ponad 3 tys. razy:

Post Błaszczykowskiego tylko do tej pory skomentowało ponad 18 600 osób. Wypowiedzi internautów sugerują, że z "przegranej" Polacy wyciągają bardzo ważną lekcję. Jeśli to jest cena tej "porażki", to było warto! Oto niektóre z komentarzy:

DEON.PL POLECA

Justyna: Ogromny szacunek z twoją postawę w życiu codziennym i na boisku, jesteś wzorem dla wielu młodych ludzi i tak trzymaj. Niezależnie od wyników, miłość do reprezentacji jest bezwarunkowa i wszystko wybacza, zaszliście tak daleko, że nie ma czym się martwić.

Michał: Prawdziwy sportowiec, wojownik! Szacunek dla Kuby i całej reprezentacji!

Jakub: Dziękuję za serce i walkę. Dziękuje za gole. Głowa do góry, przed nami eliminacje do mundialu, nie może Cię w nich zabraknąć.

Adrian: Kuba to lider z prawdziwego zdarzenia! Jego serce jest biało-czerwone i rozpiera nas duma, że ten zawodnik gra z orzełkiem na piersi! Kuba, dziękujemy za wszystko!

Sandra: Kuba, wstań z tych kolan i idź dalej śmiało walczyć o swoje! Jesteś wielki sercem zarówno na boisku, jak i w życiu! Nie możesz mieć sobie nic do zarzucenia! My tu na ziemi, a Mama tam patrząc na Ciebie z góry - jesteśmy z Ciebie dumni! Chłopaku, uwierz w to!

Można odnieść wrażenie, że radość Polaków z tego, że doszliśmy tak daleko, wciąż przybiera na sile. A smutek z porażki? Jest, ale zbyt wiele się w ciągu ostatnich dni wydarzyło, żebyśmy się nim nadto przejmowali. Poza tym, czy można się smucić, jeśli mamy tak genialną reprezentację?

Kuba, dziękujemy Ci za tę lekcję. Cieszymy się, że jesteś z nami. Wszyscy tworzycie wspaniałą drużynę i będziemy Wam kibicować dalej! Brawo chłopaki!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Post Błaszczykowskiego na facebooku robi furorę. Przeczytaj komentarze
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.