USA: niezwykły gest policjanta o wielkim sercu

USA: niezwykły gest policjanta o wielkim sercu
(fot. shutterstock.com)
NEWS LIVE / youtube.com / instagram.com / pk

Policjant, który poinformował 18-latka o tragicznej śmierci rodziców, postanowił zająć ich miejsce i towarzyszyć chłopakowi podczas uroczystości wręczenia dyplomów. Publiczność zgotowała im owacje na stojąco.

Kiedy Eric Ellison, policjant z Teksasu, poinformował 18-latniego Kazzie'go o śmierci rodziców, nastolatek wyznał przez łzy, że oboje bardzo długo czekali na mającą się wkrótce odbyć ceremonię wręczenia mu dyplomu. Wzruszony policjant zapewnił chłopca, że zastąpi tragicznie zmarłych rodziców podczas zbliżającego się święta.

Funkcjonariusz wywiązał się ze złożonej obietnicy i podczas wręczenia Kazzie'mu dyplomu zajął miejsce w którym siedzieliby jego rodzice. Gdy chłopak otrzymał dyplom, policjant objął go i pogratulował odniesionego sukcesu.

O tym jak bardzo wzruszający to był moment świadczy spontaniczna reakcja publiczności, która nagrodziła Kazzie'go i towarzyszącego mu policjanta owacją na stojąco. Wieść o nastolatku i funkcjonariuszu teksańskiej policji podbiła również serca internautów.

Rodzice nastolatka zginęli w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

USA: niezwykły gest policjanta o wielkim sercu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.