Wzruszające nagranie. Zwycięzca Tour de France pożegnał swojego 13 - letniego kibica

Wzruszające nagranie. Zwycięzca Tour de France pożegnał swojego 13 - letniego kibica
Fot. Amazing Changes / Youtube
4 miesiące temu
elpais.com / kb

Zwycięzca Tour de France 2019 i Giro d'Italia 2021 Egan Bernal złożył hołd swojemu małemu kibicowi, który tragicznie zginął w wypadku na rowerze. Kolumbijski kolarz nagrał dla chłopca krótki film, który przedstawia ich relację. 

13 letni Julián Esteban Gómez zginął 18 lipca, jadąc na rowerze został potrącony przez ciężarówkę. Chłopiec od najmłodszych lat był zafascynowany kolarstwem. 

Po zwycięstwie w Tour de France Egana Bernala zyskał ogromną popularność. Właśnie wtedy świat obiegło zdjęcie,  na którym 13 latek płakał po triumfie swojego rodaka, a zarazem idola. Julián Esteban Gómez spełnił po tym wyścigu swoje ogromne marzenie - spotkał się i porozmawiał z Eganem Bernalem.

Po tragicznej śmierci chłopca, słynny kolarz postanowił upamiętnić i docenić wsparcie jakim obdarzał go najwierniejszy kibic. Poprzez video, wspomina m.in chwile zwycięstwa w Tour de France jak i samego spotkania dwóch miłośników rowerów. 

Julián Esteban Gómez nie spełnił za życia swojego największego marzenia. Chłopiec wstąpił do szkółki kolarskiej z nadzieją, że podobnie jak jego idol będzie rywalizował w najważniejszych wyścigach świata.  

Źródło: elpais.com / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mateusz Hinc OFMCap
15,99 zł

Brak relacji z drugim człowiekiem jest często główną przyczyną trudności, a niekiedy i zaburzeń. Ludzkie relacje wymagają dojrzałości - dojrzałe życie rozwija się dzięki dojrzałym relacjom. W dzisiejszych czasach ta kwestia jak nigdy dotąd jest...

Skomentuj artykuł

Wzruszające nagranie. Zwycięzca Tour de France pożegnał swojego 13 - letniego kibica
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.