Wzruszający prezent dla chorej na raka nauczycielki

Wzruszający prezent dla chorej na raka nauczycielki
(fot. https://www.youtube.com/watch?t=122&v=ITd5pesVjpY)
PS22 Chorus / youtube.com / pk

Kiedy Adriana Lopez, nauczycielka w jednej z amerykańskich szkół zachorowała na raka, jej uczniowie przygotowali dla niej wyjątkowy prezent.

Piosenka Martiny McBride "I'm Gonna Love You Through It" opowiada o walce z rakiem. Właśnie ten utwór zaśpiewali swojej nauczycielce uczniowie. Reakcja Adriany była bezcenna. Wzruszona, przepłakała prawie całą piosenkę.

Choć wyznała, że nie jest jej łatwo, to przejdzie przez wszystko, bo ma w swojej szkole wspaniałych przyjaciół.


Wzruszający prezent dla chorej na raka nauczycielki - zdjęcie w treści artykułuRAK NIE CZYTA KSIĄŻEK
Teresa Szpytma dr

DEON.PL POLECA

Rak rzuca wyzwanie każdemu z nas. Ty lub ktoś z Twoich bliskich usłyszeliście niepokojącą lub złą diagnozę? Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka? A może uważasz, że problem nowotworów w ogóle Cię nie dotyczy? To tak naprawdę bez różnicy. Walkę z rakiem możesz i powinieneś podjąć w momencie, gdy czytasz te słowa.

Recepta zwycięzców?Znajdź swoją drogę. Wygraj zdrowie i życie dzięki setkom niezwykłych rad opisanych w tym unikalnym poradniku, jak pokonać cichego zabójcę.

Kilkadziesiąt lat doświadczenia wybitnego polskiego onkologa. Złożone, wielopłaszczyznowe podejście do problematyki zapobiegania i wspomagania specjalistycznego leczenia nowotworów. Praktyczne przykłady, jak mobilizować się do walki z rakiem w polskich realiach, oraz przystępnie podane wyniki badań naukowców z całego świata.

Pierwsza i jedyna taka książka w Polsce!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Wzruszający prezent dla chorej na raka nauczycielki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.