Jak zobaczycie to przedstawienie Jezusa i św. Faustyny, będziecie zauroczeni

Jak zobaczycie to przedstawienie Jezusa i św. Faustyny, będziecie zauroczeni
(fot. faustyna.pl / facebook.pl)
3 lata temu
KAI / facebook.com / ml

Zdjęcie stało się hitem wśród internautów. Zapewniamy, że jego widok przyprawi was o wielki uśmiech na twarzy.

Nie wiemy niestety, gdzie fotografia została wykonana. Ojciec Kaproń, który umieścił je na swoim Facebooku sugeruje, że powstało ono w krajach na Dalekim Wschodzie.

Co sądzicie o takim przedstawianiu wizerunku Jezusa i świętej Faustyny Kowalskiej?

Gdzieś na Dalekim Wschodzie.

Opublikowany przez Kasper Mariusz Kaproń Ofm 9 kwietnia 2018

Kult Bożego Miłosierdzia związany jest z objawieniami skromnej zakonnicy ze zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia, Faustyny Kowalskiej, której w 1935 roku objawił się Jezus, polecając jej by głosiła orędzie o Bożym Miłosierdziu całemu światu. 17 sierpnia 2002 r., podczas pielgrzymki do Polski, Jan Paweł II zawierzył cały świat Bożemu Miłosierdziu i poświęcił sanktuarium w Krakowie Łagiewnikach.
Na całym świecie są miliony czcicieli Bożego Miłosierdzia. W kwietniu 1993 roku Jan Paweł II beatyfikował s. Faustynę Kowalską i ogłosił jej święto, a 30 kwietnia 2000 roku dokonał jej uroczystej kanonizacji.
- Jestem miłością i miłosierdziem samym - mówił o sobie Jezus, prosząc siostrę Faustynę, żeby ogłosiła to orędzie całemu światu. Pan Jezus wskazał s. Faustynie pięć sposobów, w jaki ludzie mogą wypraszać zbawienie dla siebie i całego świata: koronkę do Miłosierdzia Bożego, modlitwę przed obrazem Jezusa Miłosiernego z napisem: "Jezu, ufam Tobie", modlitwę w godzinie konania Chrystusa na krzyżu, zwaną Godziną Miłosierdzia (godz. 15.00), obchodzenie święta Miłosierdzia i szerzenie czci Miłosierdzia Bożego modlitwą, słowem i czynem. CZYTAJ DALEJ >>
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa
18,83 zł
26,90 zł

Święta Siostra Faustyna cały czas wstawia się za nami

"Czyń, co chcesz, rozdawaj łaski, jak chcesz, komu chcesz i kiedy chcesz" - powiedział Jezus do św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Apostołka Bożego Miłosierdzia hojnie wykorzystuje obietnicę...

Skomentuj artykuł

Jak zobaczycie to przedstawienie Jezusa i św. Faustyny, będziecie zauroczeni
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.