Jak zobaczycie to przedstawienie Jezusa i św. Faustyny, będziecie zauroczeni

Jak zobaczycie to przedstawienie Jezusa i św. Faustyny, będziecie zauroczeni
(fot. faustyna.pl / facebook.pl)
KAI / facebook.com / ml

Zdjęcie stało się hitem wśród internautów. Zapewniamy, że jego widok przyprawi was o wielki uśmiech na twarzy.

Nie wiemy niestety, gdzie fotografia została wykonana. Ojciec Kaproń, który umieścił je na swoim Facebooku sugeruje, że powstało ono w krajach na Dalekim Wschodzie.

DEON.PL POLECACo sądzicie o takim przedstawianiu wizerunku Jezusa i świętej Faustyny Kowalskiej?

Gdzieś na Dalekim Wschodzie.

Opublikowany przez Kasper Mariusz Kaproń Ofm 9 kwietnia 2018

Kult Bożego Miłosierdzia związany jest z objawieniami skromnej zakonnicy ze zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia, Faustyny Kowalskiej, której w 1935 roku objawił się Jezus, polecając jej by głosiła orędzie o Bożym Miłosierdziu całemu światu. 17 sierpnia 2002 r., podczas pielgrzymki do Polski, Jan Paweł II zawierzył cały świat Bożemu Miłosierdziu i poświęcił sanktuarium w Krakowie Łagiewnikach.
Na całym świecie są miliony czcicieli Bożego Miłosierdzia. W kwietniu 1993 roku Jan Paweł II beatyfikował s. Faustynę Kowalską i ogłosił jej święto, a 30 kwietnia 2000 roku dokonał jej uroczystej kanonizacji.
- Jestem miłością i miłosierdziem samym - mówił o sobie Jezus, prosząc siostrę Faustynę, żeby ogłosiła to orędzie całemu światu. Pan Jezus wskazał s. Faustynie pięć sposobów, w jaki ludzie mogą wypraszać zbawienie dla siebie i całego świata: koronkę do Miłosierdzia Bożego, modlitwę przed obrazem Jezusa Miłosiernego z napisem: "Jezu, ufam Tobie", modlitwę w godzinie konania Chrystusa na krzyżu, zwaną Godziną Miłosierdzia (godz. 15.00), obchodzenie święta Miłosierdzia i szerzenie czci Miłosierdzia Bożego modlitwą, słowem i czynem. CZYTAJ DALEJ >>
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Święta Siostra Faustyna cały czas wstawia się za nami

"Czyń, co chcesz, rozdawaj łaski, jak chcesz, komu chcesz i kiedy chcesz" - powiedział Jezus do św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Apostołka Bożego Miłosierdzia hojnie wykorzystuje obietnicę...

Skomentuj artykuł

Jak zobaczycie to przedstawienie Jezusa i św. Faustyny, będziecie zauroczeni
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.