Pomysł na niedzielne popołudnie w Krakowie

Pomysł na niedzielne popołudnie w Krakowie
8 lat temu
Inf. prasowa

Szczudlarze, bańki mydlane, ciasta przygotowane według przepisu Siostry Anastazji, konkursy i quizy rodzinne to wszystko w samym centrum Krakowa już 8 września.

W najbliższą niedzielę na boisku przy Akademii Ignatianum w Krakowie (Kopernika 26) odbędzie się pierwszy piknik charytatywny "Na dobry początek" organizowany przez Fundację Ignatianum i Biuro promocji Akademii Ignatianum w Krakowie.

Impreza jest otwarta. Każdy, kto przyjdzie, znajdzie coś dla siebie. Dorośli będą mogli wygrać książkę z przepisami Siostry Anastazji, skosztować smakołyków przygotowanych przez pracowników uczelni lub założyć śmieszny kostium i wziąć udział walkach sumo. Dzieci w tym czasie będą miały okazję skorzystać z atrakcji przygotowanych szczególnie dla nich. Program został tak pomyślany, aby zintegrować najmłodszych z dorosłymi. Dorośli zamknięci w bańce mydlanej przez moment znów poczują się jak dzieci, zaś dzieci, które  własnoręcznie przygotują kartonowy pociąg, będą mogły samodzielnie pojechać w podróż. Zabawy na dmuchanej zjeżdżalni oraz gry i konkursy prowadzone przez profesjonalnych animatorów pozwolą rodzicom na chwile oddechu w niedzielne popołudnie.

Środki zebrane z licytacji, loterii i z darowizn zostaną przekazane na rzecz utalentowanych studentów Akademii Ignatianum w Krakowie.  Pozwolą one rozwijać im swoje pasje oraz talenty poprzez sfinansowanie warsztatów, wyjazdów i zakup potrzebnych materiałów.

Fundacja Ignatianum (KRS 0000236286) została powołana przez Wyższą Szkołę Filozoficzno-Pedagogiczną w Krakowie (obecnie Akademia Ignatianum w Krakowie) w celu finansowego wspierania rozwoju uczelni w zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania oraz realizacji jej statutowych celów.

Fundacja Ignatianum wspiera studentów Akademii Ignatianum w Krakowie, aby zapewnić im jak najlepszy start zawodowy. Młodzi ludzie muszą mieć zapewnione wsparcie i motywację mimo kryzysu, niepewnych perspektyw, trudnej sytuacji na rynku pracy…

Co chcemy osiągnąć?

Chcemy, aby nasi podopieczni wychodzili poza zainteresowania związane z obranym kierunkiem studiów. Chcemy, żeby nie tylko odkrywali pasje i zainteresowania, ale też weryfikowali swoje umiejętności w obliczu realistycznych wyzwań. Aby byli aktywni, kreatywni i elastyczni. Wszystko to, aby swobodnie czuli się na dzisiejszym rynku pracy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Pomysł na niedzielne popołudnie w Krakowie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.