Russel Crowe stawia w Mundialu na Polaków

Russel Crowe stawia w Mundialu na Polaków
(Denis Makarenko / Shutterstock.com / PAP/Leszek Szymański)
twitter.pl / sz

Russel Crowe dał się już poznać jako kibic Reprezentacji Polski podczas Euro 2016. Wielokrotnie pisał wtedy na Twitterze pod jakim jest wrażeniem gry naszych kadrowiczów. Tym razem również stawia na Orłów Nawałki, o czym sam poinformował.

"Oto zespoły, których grę zamierzam śledzić na mistrzostwach świata. Nie typuję zwycięzców, przedstawiam wyłącznie te drużyny, które mam zamiar śledzić w fazie grupowej" - napisał aktor znany m.in. z "Gladiatora". Wśród nich jest Polska.

DEON.PL POLECA

Hollywoodzkiego aktora łączy z Polską więcej, niż się może wydawać. Nie dość, że asystent menadżera gwiazdora jest Polakiem, to sam Crowe wielokrotnie odwiedzał Polskę, m. in. przy okazji zdjęć do filmu "Dowód życia".

Russel Crowe kibicuje Polakom>>

Najważniejszy epizod jaki połączył Crowe'a z Polakami dotyczy jednak zdarzenia, jakie rozegrało się u wybrzeży Long Island. Jak podaje portal Tele Magazyn, kajak którym płynął hollywoodzki aktor, został niespodziewanie zniesiony na otwarte wody oceanu. Aktora uratowała jednak straż przybrzeżna. Załogę stanowiło wtedy dwóch Polaków: Anthony Kozak i Robert Święcicki. Oni pomogli mu wrócić na ląd. Crowe zawdzięcza im więc życie.

Duchowa Adopcja Reprezentanta - pomóżmy naszym na Mundialu>>

Russel Crowe od początku Mistrzostw Europy w 2016 roku dopingował polską reprezentację na swoim twitterowym profilu. W tym roku będzie zapewnie podobnie.

Russel Crowe stawia w Mundialu na Polaków - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

Russel Crowe stawia w Mundialu na Polaków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.