MŚ 2018: ryzykowny wypadek Arkadiusza Milika

MŚ 2018: ryzykowny wypadek Arkadiusza Milika
(fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)
PAP / kk

Piłkarze reprezentacji Polski, mieszkający w Soczi podczas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, w ramach sobotniego treningu alternatywnego przyjechali do delfinarium. Po południu mają czas wolny.

Biało-czerwoni przed godziną 10 polskiego czasu wyjechali autokarem ze swojego hotelu w eskorcie policji, karetki i funkcjonariuszy Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Autokar z piłkarzami przyjechał pod "Riviera Park". Parkową alejką przespacerowali się do delfinarium. Biało-czerwonych nie odstępowali funkcjonariusze FSB - zarówno podczas spaceru, drogi autokarem, jak i w samym delfinarium.

Duchowa Adopcja Reprezentanta - pomóżmy naszym na Mundialu >>

Pokaz trwał około 40 minut. Zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym siedzieli na jednej z trybun i podziwiali akrobacje delfinów. Na drugiej trybunie siedzieli postronni widzowie, którzy byli nieco zaskoczeni obecnością piłkarzy. Większość z nich nakręcała pokaz telefonami.

DEON.PL POLECA

Pobyt w delfinarium zakończył się wspólnym zdjęciem. Podczas pozowania do niego, na mokrej podłodze przewrócił się Arkadiusz Milik. Z grymasem bólu przez chwilę trzymał się za nadgarstek i kciuk, ale po chwili na jego twarzy pojawił się uśmiech. Po wyjściu biało-czerwoni wrócili autokarem do hotelu. Po południu mają zaplanowany czas wolny.

W pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Rosji biało-czerwoni zagrają z Senegalem (19 czerwca w Moskwie). Potem zmierzą się z Kolumbią (24 czerwca w Kazaniu) i Japonią (28 czerwca w Wołgogradzie).

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik, Piotr Żyłka

Czy Kościół może być normalny? Bez tematów tabu, pouczania i krzywdzenia innych?

Grzegorz Kramer SJ i Piotr Żyłka w szczerej rozmowie z Łukaszem Wojtusikiem. 

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach...

Skomentuj artykuł

MŚ 2018: ryzykowny wypadek Arkadiusza Milika
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.