Wpadka na ślubie w plenerze. Ksiądz: dlatego lepiej brać ślub w kościele

Wpadka na ślubie w plenerze. Ksiądz: dlatego lepiej brać ślub w kościele
fot. Drew Coffman / Unsplash
Ks. Sebastian Picur / TikTok

Znany z TikToka ksiądz opublikował na swoim profilu wpadkę, która zdarzyła się podczas ślubu w plenerze. "To jest jeden z argumentów praktycznych, dlaczego warto brać ślub w świątyni" - przestrzegł kapłan.

Ks. Sebastian Picur prowadzi na TikToku kanał, który cieszy się dużą popularnością. Niedawno ks. Sebastian opublikował film z zagranicznego ślubu, na którym świadek, podając pannie młodej obrączkę, potyka się i ląduje na ziemi. Jakby tego było mało, równowagę traci również pastor i panna młoda, którzy wpadają do basenu.

Nagranie można zobaczyć pod linkiem>>

fot. Ks. Sebastian Picur / TikTokWpadka na ślubie w plenerze | fot. Ks. Sebastian Picur / TikTok

"I między innymi to jest jeden z argumentów praktycznych, dlaczego warto brać ślub w kościele, w świątyni" - powiedział ks. Sebastian Picur.

DEON.PL POLECA

Warto zaznaczyć, że w Kościele katolickim sakrament małżeństwa zawsze błogosławi się w świątyni. Do wyjątków należą sytuacje, w których śluby zawiera się poza kościołem, np. w szpitalu. Uroczystość z nagrania została sfilmowana prawdopodobnie w czasie ślubu w jednym z Kościołów protestanckich.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Wpadka na ślubie w plenerze. Ksiądz: dlatego lepiej brać ślub w kościele
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.