Znany dominikanin użył popularnej aplikacji postarzającej twarz. Zobacz, jak wygląda

Znany dominikanin użył popularnej aplikacji postarzającej twarz. Zobacz, jak wygląda
(fot. facebook.com/tomasz.nowak.5074)
2 lata temu
Redakcja DEON.pl

W ostatnich dniach media społecznościowe zostały zalane filtrami z aplikacji FaceApp. Aplikacja dzięki zaangażowaniu AI potrafi postarzyć użytkownika w bardzo wiarygodny sposób. Wczoraj swoje zdjęcie w postarzonej wersji opublikował znany i lubiany dominikański duszpasterz.

- Przyznam, robi wrażenie!!! - napisał na swoim profilu na Facebooku Tomasz Nowak OP.

Przyznam, robi wrażenie!!!☠️

Opublikowany przez Tomasz Nowak Czwartek, 18 lipca 2019

Gdyby ktoś miał wątpliwości - dominikanin współpracujący z Adamem Szustakiem OP na co dzień wygląda tak:

Opublikowany przez Tomasz Nowak Piątek, 7 czerwca 2019

A tu jeszcze ciekawostka - ojciec Tomasz w wersji dużo młodszej. Tym razem to nie aplikacja, tylko zdjęcie sprzed lat z pielgrzymki Szpaka.

Opublikowany przez Tomasz Nowak Środa, 22 listopada 2017

Czasem dominikanin zakłada na głowę indiański pióropusz. Wiecie dlaczego?

Tomasz Nowak OP to wędrowny kaznodzieja, wykładowca homiletyki, przeor klasztoru w Łodzi. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbienia. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea; prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Ważna informacja! FaceApp to aplikacja wykorzystująca twoje dane. Zapoznaj się z jej regulaminem przed uruchomieniem, bo jak informuje portal Spider's Web:

FaceApp w swoim regulaminie nas ostrzega, że zdjęcia, które za jego pomocą postarzamy, mogą być przekazane partnerom firmy. Innymi słowy każde zdjęcie jakie wrzucamy do aplikacji celem przeróbki może być potem wykorzystane w niemal dowolny sposób przez w praktyce dowolny podmiot. Na dodatek sama aplikacja wyposażona jest w mechanizmy telemetryczne. Szokujące? Słusznie.
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz Nowak OP
20,94 zł
29,90 zł

Orzeł w kurniku to ja sprzed lat. A może także ty? Może nim byłeś? Może jeszcze czasami bywasz? A może, co gorsza, nadal tkwisz w miejscu, które nie jest twoim naturalnym światem? W takim razie...

Skomentuj artykuł

Znany dominikanin użył popularnej aplikacji postarzającej twarz. Zobacz, jak wygląda
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.