Kasia Olubińska wyszła za mąż. Piękny ślub u dominikanów. Gratulacje!

Kasia Olubińska wyszła za mąż. Piękny ślub u dominikanów. Gratulacje!
(fot. instagram.com/kasiaolubinska / Tola Piotrowska)
Redakcja DEON.pl / dziendobry.tvn.pl

Dziennikarka Dzień Dobry TVN  oraz autorka bloga i książki "Bóg w wielkim mieście" Katarzyna Olubińska wyszła za mąż za Jacka Godlewskiego. Młodej parze z całego serca gratulujemy i życzymy pięknej miłości na nowej drodze!

Ślub Kasi Olubińskiej i Jacka Godlewskiego odbył się w sobotę (22.06.2019) w Warszawie w kościele dominikanów na Starym Mieście. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "TAK" w obecności rodziny i przyjaciół.

DEON.PL POLECA
Kasia opublikowała dziś zdjęcie z tej pięknej chwili na swoim profilu na Instagramie i dodała krótki komentarz: "Żona i Mąż".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żona i Mąż????????????Fot. @tolala_

Post udostępniony przez Katarzyna Olubinska (@kasiaolubinska)

Na ślubie i weselu był obecny nasz redaktor naczelny Piotr Żyłka, który bawił się między innymi z... siostrami dominikankami. Panna Młoda od dawna wspiera działania sióstr w Domu Chłopaków w Broniszewicach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ależ to był cudowny ślub. Kasia Olubińska&Jacek Godlewski - ogromne gratulacje! Niesamowicie się patrzy na Waszą miłość. I wesele, na którym mogliśmy spędzić piękny czas z tyloma dobrym przyjaciółmi. No i jeszcze dla mnie osobiście ogromnie wzruszający moment, w którym przecięły się drogi tak ważnych dla mnie ludzi i mogłem być świadkiem chwili poznania się Magdy (siostry ks. Jana Kaczkowskiego) i moich ukochanych siostrzyczek z Broniszewic Elizy Małgorzaty Myk i Agnieszki Tymoteuszy Gil. Tyle dobra w jeden wieczór. Ogromna wdzięczność za ten czas. To chyba zasługuje na nowy hasztag #miłośćwwielkimmieście ???? @bogwwielkimmiescie @kasiaolubinska @elizamyk @s.tymoteusza

Post udostępniony przez Piotr Żyłka (@piotrekzylka)

Kasia Olubińska jest autorką bestsellerowej książki "Bóg w wielkim mieście" wydanej przez wydwanictwo WAM.

Poznaj poruszające świadectwo Kasi Olubińskiej:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Kogo spotkasz w wielkim mieście?

Była jedną z wielu młodych, ambitnych dziewczyn, które zjeżdżają z całej Polski do Warszawy, aby spełnić swoje marzenia. Konsekwentnie realizowała plan na idealne życie. Praca kilkanaście godzin na dobę, perfekcja...

Skomentuj artykuł

Kasia Olubińska wyszła za mąż. Piękny ślub u dominikanów. Gratulacje!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.