Frykowska o swoim nawróceniu i trudnej przeszłości. "Miałam myśli samobójcze". "Dzień zaczynam od modlitwy"

Frykowska o swoim nawróceniu i trudnej przeszłości. "Miałam myśli samobójcze". "Dzień zaczynam od modlitwy"
(fot. tvnpl / YouTube.com)
Dzień Dobry TVN / Michał Lewandowski

Kiedyś była popularną "Frytką", skandalistką, prowokatorką znaną z programu "Big Brother". Dzisiaj odważnie mówi o Bogu i swoim nawróceniu.

Maja Frykowska (niegdyś Agnieszka Frykowska) była gościem "Dzień Dobry TVN". W programie mówiła o swoim nawróceniu i roli, jaką w jej życiu odgrywa wiara i Bóg.

"Byłam zagubioną, młodą dziewczyna, która wchodziła w różne sytuacje i nie do końca wiedziała, jak z tego wybrnąć" - mówi Frykowska. "Każdy z nas ma cząstkę Boga w sobie, stare powiedzenie mówi, że jak <<trwoga, to do Boga>>" - dodała.

Zauważyła, że Bóg oczyścił ją ze wszystkich grzechów po nawróceniu.

"My tak naprawdę naśladujemy Chrystusa. I staramy się żyć zgonie ze Słowem Bożym. Ci, którzy się nawrócili" - powiedziała Maja Frykowska dodając jednak, że często jesteśmy zagubieni w różnych sytuacjach i zbaczamy z drogi, jaką oferuje nam Bóg.

Frykowska: "Nie chciałabym, żeby moja córka robiła takie głupoty, jak ja robiłam. Natomiast, jeśli mnie pytasz o to jacuzzi... seksu w jacuzzi NIE-BY-ŁO"!

Opublikowany przez Dzień Dobry TVN Niedziela, 30 września 2018

"W momencie, kiedy przyjmujemy Jezusa do swojego serca, nasze stare życie umiera i dzieje się coś nowego" - Frykowska tłumaczyła swoje nawrócenie. Zaznaczyła, że od tej pory jej misja polega na mówieniu o Bogu innym: "zależy mi, żeby głośno mówić o Bogu, o nawróceniu i o Jezusie Chrystusie".

Z Mają Frykowską spotkała się także dziennikarka, Katarzyna Olubińska, której była uczestniczka "Big Brothera" opowiedziała między innymi o kryzysie, jakiego doświadczyła wraz ze skandalami, których była bohaterką: "stwierdziłam, że chyba fajnie by było, jak bym ze sobą skończyła. (…) miałam myśli samobójcze".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, chcę wyrazić swoją wdzięczność za tyle ciepłych słów i ogromną przychylność, z jaką spotkałam się po programie @dziendobrytvn. Ta serdeczność, którą mnie obdarzyliście, utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto pokonywać swoje słabości, do których zbyt często nie lubimy się przyznawać. Kiedy polegamy na sobie, paradoksalnie nie pozwalamy działać Bogu w naszym życiu, bo tylko On może sprawić, że to, co jest naszą słabością staje się naszą siłą. Przemiana, która się w nas dokonuje na oczach świata, staje się inspiracją dla innych poszukujących. Życie z Bogiem daje nam ponadnaturalny spokój. Ten spokój pozwala nam zrozumieć miłość, a ta z kolei nie pozwala nam żywić urazy do drugiego człowieka, bo mamy świadomość tego, że wszyscy jesteśmy w fazie poszukiwań prawdy o sobie. Jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam? Takiej bezwarunkowej miłości życzę sobie i Wam wszystkim.

Post udostępniony przez Maja Frykowska (@majafrykowska.official)

"Swój dzień zaczynam od modlitwy. To jest priorytet" - powiedziała.

Była gwiazda "Big Brothera" opowiada o nawróceniu >>

Opisała także swoje nawrócenie: "Bóg usłyszał moje wołanie o pomoc. (…) tak bardzo się już pogubiłam, że zaczęłam wołać do Niego i mówić: <<jeśli naprawdę jesteś to zrób coś z moim życiem bo ja już nie jestem w stanie tego udźwignąć>>".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Kogo spotkasz w wielkim mieście?

Była jedną z wielu młodych, ambitnych dziewczyn, które zjeżdżają z całej Polski do Warszawy, aby spełnić swoje marzenia. Konsekwentnie realizowała plan na idealne życie. Praca kilkanaście godzin na dobę, perfekcja...

Skomentuj artykuł

Frykowska o swoim nawróceniu i trudnej przeszłości. "Miałam myśli samobójcze". "Dzień zaczynam od modlitwy"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.