Białystok: "Pełen Miłości" - muzyka uwielbienia

Białystok: "Pełen Miłości" - muzyka uwielbienia
Płyta "Pełen Miłości", nagrana przez grupę Ezechiasz - zawiera 11 pieśni, które w swej treści zwracają się bezpośrednio do naszego Stwórcy w modlitwie uwielbienia. Z pewnością nadają się one do śpiewu podczas spotkań modlitewnych, jak również do indywidualnej modlitwy. Stylistyka całej płyty jest pewną nowością w polskiej muzyce uwielbienia, co czyni ją unikatową.
Marek Zubrycki

Płyta "Pełen Miłości", nagrana przez grupę Ezechiasz, to debiut muzyczny diakonii uwielbienia katolickiej wspólnoty Ezechiasz. Liderem grupy, a jednocześnie autorem wszystkich pieśni, jest Wojtek Kamiński.

Płyta zawiera 11 pieśni, które w swej treści zwracają się bezpośrednio do naszego Stwórcy w modlitwie uwielbienia. Z pewnością nadają się one do śpiewu podczas spotkań modlitewnych, jak również do indywidualnej modlitwy. Stylistyka całej płyty jest pewną nowością w polskiej muzyce uwielbienia, co czyni ją  unikatową. Wszyscy, którym bliskie jest uwielbienie Pana Boga muzyką, na pewno odnajdą się  w modlitwie tymi pieśniami.

Fundacja Budujemy Ludzi Pokolenia JPII serdecznie zaprasza również na koncert ewangelizacyjny promujący płytę "Pełen Miłości", który odbędzie się 14 grudnia 2013 o godz. 16.00 do Auli Pałacu Branickich.

W czasie trwania koncertu dostępna będzie w sprzedaży pierwsza płyta Wspólnoty Ezechiasz z Białegostoku pt. "Pełen Miłości".

Dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony na dzieła Fundacji Budujemy Ludzi, między innymi na budowę Centrum Edukacyjno- Formacyjnego Pokolenia JPII w Białymstoku.

Więcej informacji na stronie Fundacji Budujemy Ludzi

Wstęp wolny.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Białystok: "Pełen Miłości" - muzyka uwielbienia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.