Kortez i chłopiec poszukujący rodziny zastępczej zagrali poruszający utwór [MUZYKA]

Kortez i chłopiec poszukujący rodziny zastępczej zagrali poruszający utwór [MUZYKA]
(fot. Kortez Oficjalny Kanał / youtube.com)
2 lata temu
Kortez Oficjalny Kanał / youtube.com / pk

Kortez wziął udział w ważnej kampanii społecznej i zagrał piosenkę razem z małym chłopcem. Oto efekt.

Kortez, a właściwe Łukasz Federkiewicz, to obecnie jeden z najciekawszych muzyków na polskiej scenie muzycznej. W jego rodzinnym domu na Podlasiu od samego początku towarzyszyła mu muzyka. Podobno, kiedy jego mama była w ciąży, słuchała dużo muzyki klasycznej, a kiedy Łukasz przyszedł na świat, nadal pobudzała jego muzyczną wrażliwość.

Wyjątkowość Korteza polega na tym, że sprawia on wrażenie w ogóle niedbającego o "celebryckość", tak bardzo obecną w świecie show biznesu. Mimo to jego koncerty cieszą się olbrzymią popularnością.

Kortez raczej nie bierze udziału w kampaniach społecznych. Wyjątkiem jest akcja "W rodzinie cieplej" zorganizowana przez Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT Towarzystwa Nasz Dom, której celem jest szukanie rodzin zastępczych dla dzieci znajdujących się w domach dziecka.

Piosenka nagrana przez muzyka oraz hasło kampanii idealnie wpisują się w muzyczny klimat, w którym porusza się artysta.

Muzyk pomógł PORT-owi nagrywając poruszający utwór "Dla mamy", w którym gra razem z małym chłopcem. Dzięki ośrodkowi chłopiec znalazł rodzinę zastępczą, jednak na pomoc czeka jeszcze wiele dzieci.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
23,03 zł
32,90 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Kortez i chłopiec poszukujący rodziny zastępczej zagrali poruszający utwór [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.