Monika i Marcin Gomułkowie razem z dziećmi zaśpiewali kolędę. "Dajecie tyle radości"

Monika i Marcin Gomułkowie razem z dziećmi zaśpiewali kolędę. "Dajecie tyle radości"
(fot. facebook.com)
10 miesięcy temu
facebook.com / jb

"Oglądamy z dziećmi już 3 raz i razem z Wami śpiewamy", "Bije od Was miłość", "Oby inni brali z was przykład" - komentują zachwyceni internauci. A jak Wam się podoba?

Monika i Marcin Gomułkowie razem z trójką swoich dzieci (Adasiem, Zuzią i Alicją) postanowili odpowiedzieć na #OrszakwŁodzi Challenge zorganizowany przez abp. Grzegorz Rysia. "Prawie zdążyliśmy z odpowiedzią na apel abp. Grzegorza Rysia. Prawie, bo "Dar dla Nowonarodzonego" został już dziś przekazany, jednak Łódzkiemu Hospicjum Dla Dzieci nadal można pomóc, robiąc przelew" - napisali.

>> TUTAJ można zrobić przelew

#OrszakwŁodzi Challenge to kolędowa akcja z pięknym celem. Wyzwanie rzucone przez abp. Grzegorza Rysia polega na nagraniu dowolnej kolędy i opublikowaniu jej w mediach społecznościowych z hashtagiem #OrszakwŁodzi i tym opisem.

Do podjęcia wyzwania należy nominować minimum 3 osoby, które mają wykonać je w 48 godzin. Celem akcji #OrszakwŁodzi Challenge jest zbiórka darów dla Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa. Hospicjum otacza opieką 97 małych pacjentów, z których większość potrzebuje specjalistycznego sprzętu medycznego.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
69,93 zł
99,90 zł

Słowo rozpala wiarę, z wiary rodzi się nadzieja

Książki abp Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z niezwykłą mocą i wiarą. Autor, jak mało kto przekazuje Słowo, które nie jest przysłonięte efektowną retoryką, ale żywym doświadczeniem...

Skomentuj artykuł

Monika i Marcin Gomułkowie razem z dziećmi zaśpiewali kolędę. "Dajecie tyle radości"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.