Niedzielne Inspiracje vol. 7 - The City Harmonic

Niedzielne Inspiracje vol. 7 - The City Harmonic
(fot. thecityharmonic.com)
Piotr Żyłka / DEON.pl

Radosne, melodyjne, piękne utwory. Pełne sale koncertowe, bardzo dobre recenzje i duża popularność zdobyta w niezwykle krótkim czasie. The City Harmonic - czyli Kanadyjczycy potrafią.

The City Harmonic to kanadyjski zespół grający rockową muzykę chrześcijańską. W skład grupy wchodzą: Elias Dummer (wokal, instrumenty klawiszowe, gitara), Eric Fizylier (gitara basowa), Aaron Powell (gitara) i Josh Vanderlaan (perkusja). Ich styl jest często porównywany do takich artystów jak Aqualung, czy Arcade Fire.

DEON.PL POLECA
Zespół wydał swoją debiutancką EP-kę "Introducing" 23 listopada 2010. Znalazło się na niej 6 utworów, a największą popularność osiągnął kawałek "Manifesto", który jest swoistym połączeniem wyznania wiary i tekstu "Ojcze Nasz". Utwór ten bardzo szybko wdarł się na wysokie miejsca chrześcijańskich list przebojów w USA i Kanadzie, a klip do niego nakręcony, ma już ponad milion wyświetleń na YouTube.

Posłuchajcie go sami. Piękny kawałek i bardzo fajny teledysk:

Płyta jest radosna, a utwory na niej zawarte są mocno zróżnicowane. To powoduje, że zarówno fani rockowych brzmień, jaki i osoby preferujące spokojniejsze klimaty, znajdą coś co przypadnie im do gustu.

"Introducing" to jednak przede wszystkim wydawnictwo przepełnione pięknymi, inspirującymi, chrześcijańskimi tekstami. Gorąco polecamy!

1. I Wonder
2. Manifesto
3. My God
4. Coming My Way
5. I Am
6. What I Want

Co prawda do tej pory, tylko utwór "Manifesto" doczekał się oficjalnego klipu, ale według nas, warto też zwrócić szczególną uwagę na te dwa kawałki:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Niedzielne Inspiracje vol. 7 - The City Harmonic
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.