Pan Bóg dał mu dar, a on skradł serca Polaków w "Mam Talent". Dziś możesz mu pomóc

Pan Bóg dał mu dar, a on skradł serca Polaków w "Mam Talent". Dziś możesz mu pomóc
(fot. Denis Cardinaux / youtube.com)
Aleteia.org / kk

François Martineau zauroczył jury i widownię "Mam Talent". Dziś półfinał, a on może przejść dalej - dzięki waszym głosom.

"Pan Bóg dał mi dar głosu i aktorstwa. Jestem przekonany, że jest to Jego łaska" - mówi w wywiadzie z Dorotą Szumotalską opublikowanym przez Aleteię. Na co dzień zachwyca słuchaczy na krakowskim Rynku, ale dziś może przejść do finału najpopularniejszego talent-show w Polsce.

Zresztą nie trafiłby tu, gdyby nie misje w Afryce, na które udał się z katolicką wspólnotą Domy Serca.

"Po powrocie z misji stwierdziłem, że chciałbym wybrać jakikolwiek kraj, jakikolwiek język, nauczyć się go i zostać tłumaczem. Otworzyłem mapę, wziąłem widelec i wybór padł na Polskę" - wspomina.

DEON.PL POLECA

François gra na gitarze i śpiewa francuskie piosenki. Podkreśla, że gdy śpiewa, to stara się oddać to, co czuje. Nie lubi być w centrum uwagi, choć kiedyś pewien chłopak oświadczył się do jego piosenki.

"Dzielę się tym, co mam. Chcę, aby moi słuchacze doświadczali łaski radości i emocji" - mówi w rozmowie. My możemy też mu coś dać, a dokładniej nasze głosy dzisiejszego wieczoru.

Pan Bóg dał mu dar, a on skradł serca Polaków w

(fot. facebook.com/François-Martineau)

"W sobotę 24 listopada będę występował w pół-finale programu Mam Talent... Zapraszam wszystkich do oglądania, a jeśli się wam spodoba, do głosowania SMSem i do zachęcenia waszych znajomych do polubienia mojej strony !!" - pisze na stronie założonego przez niego wydarzenia na Facebooku.

"Mam Talent" już o 20:00. Zachęcamy do głosowania na François!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek

Mądrość przychodzi z wiekiem

Oni najlepiej rozumieją, że życie czasem się komplikuje. Gdy popełniamy błąd, stają przy nas. Osoby starsze to nieocenieni doradcy. Upływający czas zabrał im młodość, lecz dał mądrość.

Ta jedyna w swoim...

Skomentuj artykuł

Pan Bóg dał mu dar, a on skradł serca Polaków w "Mam Talent". Dziś możesz mu pomóc
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.