Piękne polskie kolędy we wspaniałych aranżacjach. Już jutro wyjątkowy koncert na DEON.pl

Piękne polskie kolędy we wspaniałych aranżacjach. Już jutro wyjątkowy koncert na DEON.pl
Redakcja DEON.pl | Modlitwa w drodze

Jedni kolędy kochają, inni ich nie znoszą. My wydobędziemy z nich ogień. Odkryj z nami na nowo piękno Bożego Narodzenia w niesamowitych akustycznych aranżacjach kolęd.

Koncert "Ufaj i Idź" był wspaniałym wydarzeniem, które doceniliście, dlatego chcemy was zaprosić na kolejną odsłonę DEON Studio Sessions. Odkryj z nami na nowo piękno Bożego Narodzenia w niesamowitych akustycznych aranżacjach kolęd.

Podczas koncertu zaśpiewają i zagrają muzycy oraz członkowie zespołu "Mocni w Duchu". O tym, na co ich stać przekonajcie się sami:

DEON.PL POLECA


Łódzka wspólnota znana jest ze swojej charyzmatycznej ewangelizacji zwłaszcza za pomocą dobrej muzyki. Na co dzień prowadzą rekolekcje, grają koncerty, duże wydarzenia halowe i plenerowe, warsztaty muzyczne i taneczne, rekolekcje ignacjańskie oraz nagrywają płyty i głoszą konferencje.

Kolędy to opowieść. Dlatego oddajemy je w ręce, usta i instrumenty ludzi, którzy na co dzień głoszą Ewangelię. Ze znanych kolęd i pastorałek wydobędą zupełnie nowy ogień. Bądźcie wtedy z nami. Przeżyjmy Boże Narodzenie raz jeszcze.

Czym jest DEON Studio Sessions?

To nasz świeży muzyczny projekt, chęć stworzenia przestrzeni, w której świat wirtualny będzie przenikał się z tym jak najbardziej realnym. Do studia w Krakowie zapraszamy fantastycznych artystów, którzy zagrają dla was kameralne koncerty. Całość transmitujemy również na szym profilu facebookowym i na naszym nowym kanale youtubowym [DEON Studio Sessions]. Uruchomiliśmy go specjalnie dla was, abyście mogli w jednym miejscu odnaleźć wszystkich najlepszych wykonawców muzyki chrześcijańskiej, których zaprosimy do naszego studia.

Chrześcijańska scena muzyczna w Polsce w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Pojawiło się wiele nowych, profesjonalnych zespołów i projektów. Aranżacje, koncerty, teledyski, wykonawcy - wszystko na najwyższym poziomie. Chcemy, żebyście mogli w tym uczestniczyć i odkrywać z nami jej piękno.

[DEON Studio Sessions] to kanał, który gwarantuje wam najlepsze chrześcijańskie granie. Słuchajcie nas, subskrybujcie i budujcie z nami społeczność opartą na pozytywnych wartościach i dobrym brzmieniu:

Piękne polskie kolędy we wspaniałych aranżacjach. Już jutro wyjątkowy koncert na DEON.pl - zdjęcie w treści artykułu

 

 

O tym, jak niesamowicie było podczas naszego pierwszego koncertu "Ufaj i idź", możecie przekonać się sami: Królu chwał - utwór, który porywa do modlitwy i wdzięczności<<

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

Piękne polskie kolędy we wspaniałych aranżacjach. Już jutro wyjątkowy koncert na DEON.pl
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.