"Super chłopaki!". "Rewelacja". TATO dołączył do akcji #hot16challenge2

"Super chłopaki!". "Rewelacja". TATO dołączył do akcji #hot16challenge2
Fot. TATO.muzyka / YouTube
TATO.muzyka / YouTube / pk

Ten utwór wzbudził tyle entuzjazmu i pozytywnych komentarzy, że ciężko je zliczyć. Duet TATO, podjął wyzwanie i nagrał nową piosenkę.

Tato to duet grający muzykę około elektroniczną tworzony przez młodych mężczyzn, którzy mają wspólny cel - dostać się do Nieba i wciągnąć tam jak najwięcej osób - między innymi poprzez przekazywanie innym efektów swojej pasji jaką od wielu lat jest muzyka.

Droga do TATY Artura i Marcina nie była oczywista. Było wiele upadków, niekoniecznie dobrych wyborów, nie najmądrzejszych muzycznie dróg. Aż wreszcie, TATO tak zawołał do serca, że usłyszeli. I teraz, to co słyszą, chcą przekazywać dalej.

A słyszą to w nietypowej formie. Muzyka grana przez chłopaków to często taneczny beat połączony z przestrzenią rodem z islandzkiego Sigur Rós i wrażliwością Bon Iver. Muzyka jest nieodzownie złączona z radosną modlitwą, wielbieniem Boga, wołaniem o Ducha Świętego, rozmową z Jezusem, całość przepełniona jest nadzieją, radością, miłością, wiosną.

Dlaczego nazwali swój duet "tato"? "Bo poznajemy jak bardzo nas kocha. Nie jak surowy Ojciec, ale właśnie jak uczący życia i kochający na maksa TATO, który jak Tata z przypowieści o marnotrawnym synu wybiega naprzeciw zbuntowanego syna i z miłości, radości i tęsknoty rzuca się mu w ramiona. Czysta MIŁOŚĆ".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

"Super chłopaki!". "Rewelacja". TATO dołączył do akcji #hot16challenge2
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.