To "Ojcze Nasz" przyprawi cię o gęsią skórkę [WIDEO]

To "Ojcze Nasz" przyprawi cię o gęsią skórkę [WIDEO]
(fot. Alex Boye / youtube.com)
3 lata temu
Alex Boye / youtube.com / pk

"Baba Yetu" to kultowy utwór Christophera Tina, wykorzystany m.in. w intro gry Civilization IV. Choć został nagrany 2005 roku, cały czas zachwyca i inspiruje ludzi na całym świecie, którzy nagrywają jego nowe covery.

Po olbrzymim zainteresowaniu, jakie wzbudził cover Petera Hollensa i Malukah, pora na "Baba Yetu" w wykonaniu Alexa Boyé oraz chóru i orkiestry Brigham Young University. Nagrany w przepięknych plenerach teledysk, niesamowita dynamika utworu i ekspresja muzyków przyprawią cię o gęsią skórkę.

Warto pamiętać, że "Baba Yetu" to w języku Suahili "Ojcze Nasz", a słowa jednego z najsłynniejszych soundtarcków na świecie to dosłowne tłumaczenie Modlitwy Pańskiej.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

To "Ojcze Nasz" przyprawi cię o gęsią skórkę [WIDEO]
Komentarze (4)
D
Dawid
16 sierpnia 2016, 14:37
Ja uważam, że wartym do obejrzenia jest również wykonanie z fragmentani filmu "Animowana historia Polski": https://youtu.be/ZORzpE2PL40
W
Walerian
20 kwietnia 2016, 21:29
Ja polecam MOTO - AFRO Sheela S. Langeberg także w w j. suahili https://youtu.be/s_XCcOt3oD0 Pozdrawiam. Moją motywacją zycia na obczyźnie jest Afryka, do której zawsze wracam pamięcią jak śpiewa wykonawczyni mieszkająca w Europie.
H
Hania
8 kwietnia 2016, 21:30
Serdeczne wyrazy wpółczucia z powodu utraty przyjaciela, księdza Jana Kaczkowskiego. Choć rozstanie jest chwilowe, bo Ufamy Obietnicom Chrystusa,jednak trzeba to wytrzymać. Szczerze i mocno przytulam Piotra Żyłkę, gdyż tak to lubił ksiądz Jan, którego osobiście nigdy nie poznałam, ale który jest bliski wszystkim Ludziom Dobrej Woli! Hania S.
Wojciech Morański SJ
Wojciech Morański SJ
8 kwietnia 2016, 15:20
A mi się zdaje, że Peter Holens i Malukah zaśpiewali to nieco ciekawiej: [url]https://youtu.be/17svtURunUk[/url]

Skomentuj artykuł

To "Ojcze Nasz" przyprawi cię o gęsią skórkę [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.