"Zatrzymaj się" - nowa kolęda Mocnych w Duchu. Premiera tylko na DEON.pl

"Zatrzymaj się" - nowa kolęda Mocnych w Duchu. Premiera tylko na DEON.pl
2 lata temu
Logo źródła: DEON Studio Sessions DEON Studio Sessions

Być może mamy w swoim życiu takie miejsca, osoby i sytuacje, gdzie miłość, którą dostajemy lub dajemy, jest miłością kaleką. Małą, słabą, nie taką, jak byśmy chcieli. Narodziny Jezusa są szansą dla naszej nieidealnej miłości. Dedykujemy tę kolędę wam wszystkim.

[Mocni w Duchu]

Śpiew solo: Magdalena Myjak

Śpiew: Karolina Barycka-Kozyra

Piano: Inga Pozorska

Cajon: Bogumiła Dziedzic

Upright bass: Adam Dziedzic

Gitara Akustyczna: Bartek Szkudlarek

Gitara Elektryczna: Piotr Rajski

Skrzypce: Aleksandra Bykowska

Miks: Adam Dziedzic

Realizacja muzyczna: CONCEPT MUSIC ART

Realizacja telewizyjna: Studio Inigo

KOLĘDY AKUSTYCZNIE

Kolędy i pastorałki to naszą piękna polska tradycja. Są wśród nich kołysanki, pasterskie przyśpiewki i majestatyczne hymny. Tak prości ludzie opowiadali sobie o jednej z największych tajemnic ludzkości - Boskim Wcieleniu. Trudno jest być wobec nich obojętnym; albo się je kocha, albo się ich nie znosi.

Kolędy to opowieść. Dlatego oddaliśmy je w ręce ludzi, którzy na co dzień głoszą Ewangelię. Mocni w Duchu ze znanych kolęd i pastorałek wydobyli zupełnie nowy ogień. Przeżyjmy Boże Narodzenie raz jeszcze.

Czym jest DEON Studio Sessions?

To nasz świeży muzyczny projekt, chęć stworzenia przestrzeni, w której świat wirtualny będzie przenikał się z tym jak najbardziej realnym. Do studia w Krakowie zapraszamy fantastycznych artystów, którzy zagrają dla was kameralne koncerty. Całość transmitujemy również na szym profilu facebookowym i na naszym nowym kanale youtubowym [DEON Studio Sessions]. Uruchomiliśmy go specjalnie dla was, abyście mogli w jednym miejscu odnaleźć wszystkich najlepszych wykonawców muzyki chrześcijańskiej, których zaprosimy do naszego studia.

Chrześcijańska scena muzyczna w Polsce w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Pojawiło się wiele nowych, profesjonalnych zespołów i projektów. Aranżacje, koncerty, teledyski, wykonawcy - wszystko na najwyższym poziomie. Chcemy, żebyście mogli w tym uczestniczyć i odkrywać z nami jej piękno.

[DEON Studio Sessions] to kanał, który gwarantuje wam najlepsze chrześcijańskie granie. Słuchajcie nas, subskrybujcie i budujcie z nami społeczność opartą na pozytywnych wartościach i dobrym brzmieniu:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko
20,94 zł
29,90 zł

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

"Zatrzymaj się" - nowa kolęda Mocnych w Duchu. Premiera tylko na DEON.pl
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.