Olimpijka z USA zabiera swoją wiarę do Tokio

Olimpijka z USA zabiera swoją wiarę do Tokio
(Fot. Youtube/USA Gymnastics)
catholicnewsagency.com/dm

Amerykańska gimnastyczka Grace McCallum na lipcowe igrzyska w Tokio zabierze zarówno swoje umiejętności gimnastyczne, jak i wiarę, która zajmuje znaczące miejsce w jej życiu. - Życie bez Boga nigdy nie będzie takie samo, jak życie z Nim - mówi.

18-letnia Grace McCallum będzie reprezentować USA w gimnastyce w rozpoczynających się 23 lipca igrzyskach w Tokio. Zawody gimnastyczne kobiet są zaplanowane dwa dni później.

Wiarę Grace wyniosła z domu. Pochodzi z Isanti w Minnesocie, z katolickiej rodziny. Ma pięcioro rodzeństwa: Rachael, Madelyn, Josepha, Johna i Xaviera. Matka Grace podkreśla, że bardzo dużo znaczą w życiu jej córki osoby, które wyciągają do niej rękę z modlitwą.  

Kobieta zawsze podróżuje z różańcem i ze specjalnym krzyża od swojej babci. Sama podkreśla, że życie osoby, która wierzy w Boga i się modli nigdy nie będzie, takie samo jak osoby, która żyje bez relacji z Bogiem.

- Niech Twoja wiara będzie na pierwszym miejscu i nie przestawaj się modlić, ponieważ modlitwa robi naprawdę dużą różnicę - dodaje.

Kobieta podkreśla, że modli się również za swoje sprawy zawodowe. Grace mówi, że ​​wie, że Bóg dał jej ten talent. - Muszę go użyć, a nie marnować - dodaje.

Rodzina Grace modli się za nią do św. Filomeny, którą jako patronkę Grace wybrała sobie, przystępując do sakramenty bierzmowania. Podczas drugiego dnia zawodów krajowych w 2019 roku Grace odniosła swój największy sukces i zdobyła brązowy medal. Było to 11 sierpnia - we wspomnienie świętej Filomeny.

Zobacz wideo:

catholicnewsagency.com/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Olimpijka z USA zabiera swoją wiarę do Tokio
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.