"Pastorałka z oddali". Posłuchaj rockowego utworu z przesłaniem

"Pastorałka z oddali". Posłuchaj rockowego utworu z przesłaniem
fot. Rockozaur TV / YouTube
Rockozaur TV / YouTube

Muzyka rockowa dla dzieci? Oczywiście, że tak! "Pastorałka z oddali" to stworzony z pasją przez dzieci i ich rodziców utwór dla wszystkich, bez względu na wiek.

"Pastorałka z oddali" została nagrana przez Rockozaur, zespół, którego członkiem jest m.in. ks. Konrad Rapior - Proboszcz Parafii w Długiem Starem, który w klipie występuje jako bezdomny człowiek zapraszany na wigilię. "Pastorałka z oddali" jest śpiewana przez Julię Stolpe.

Tekst: Julia Stolpe Muzyka: Julia Stolpe, Tomasz Dorogusz-Doroszkiewicz Aranżacja: Tomasz Dorogusz-Doroszkiewicz Wokal: Julia Stolpe Nagrania gitary i instrumentów VST: Tomasz Dorogusz-Doroszkiewicz Nagrania wokali, realizacja, mix i mastering: St. Joe's Studio - Bartłomiej Gumny Realizacja klipu: Maciej Frąckowiak Film W teledysku wystąpili: Julia Stolpe ks. Wojciech Pieprzyca; ks. Konrad Rapior; Rockozaur: Anna, Maciej, Nina i Cezary Frąckowiak; Anna, Bartłomiej, Łucja i Jan Gumni; Katarzyna, Tomasz, Hanna i Lilianna Dorogusz- Doroszkiewicz; Parafianie z Parafii pw. św. Marcina Biskupa w Długiem Starem.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Płomień, który rozświetla mrok

Pandemia, kryzys ekonomiczny, wojny…

Jak wierzyć w kochającego Boga i Jego bliskość, kiedy wokół rozsypuje się świat? Czy Wcielenie naprawdę coś zmienia? Gdzie szukać Bożej obecności?

Bóg jest niewysłowioną tajemnicą, ale...

Skomentuj artykuł

"Pastorałka z oddali". Posłuchaj rockowego utworu z przesłaniem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.