Po latach powraca kultowa polska komedia. Za rok premiera "U Pana Boga w Królowym Moście"

Po latach powraca kultowa polska komedia. Za rok premiera "U Pana Boga w Królowym Moście"
Fot. Telewizja Narew / YouTube.com
bialystok.tvp.pl / tk

14 lat po premierze filmu „U Pana Boga za miedzą” będącego trzecią częścią kultowej serii w reżyserii Jacka Bromskiego, na ekranach kin pojawi się kolejna część "U Pana Boga w Królowym Moście".

Obecnie trwają prace nad filmem, którego premierę twórcy zapowiadają na koniec 2023 roku. Czekałem na właściwy pomysł, na dobry pomysł, taki, który pozwoli, żeby ta następna część, kolejna nie była rozczarowaniem, tylko była równie dobra, a może nawet i lepsza, niż poprzednie - powiedział reżyser Jacek Bromski.

W komedii wystąpią znani z tej serii aktorzy: Krzysztof Dzierma, jako ksiądz i Andrzej Zaborski w roli komendanta. „Do obsady dołączają młodzi aktorzy - Aleksandra Grabowska i Karol Dziuba. Wystąpią także aktorzy z Teatru Dramatycznego imienia Aleksandra Węgierki w Białymstoku i Białostockiego Teatru Lalek” – podaje bialystok.tvp.pl.

DEON.PL POLECA

Film kręcony jest m.in. w budynku Centrum Kultury i Rekreacji przy ulicy Cieliczańskiej w Supraślu (woj. podlaskie). Udział w produkcji będą mogli wziąć mieszkańcy regionu, którzy licznie zgłosili się do castingów.

- Film bez wątpienia pokazuje całe dobro tego pięknego województwa, jego wielokulturowość, jego ciepłych ludzi, którzy tutaj mieszkają – powiedział wicemarszałek województwa podlaskiego Sebastian Łukaszewicz.

Samorząd województwa przekazał ponad milion złotych na produkcję "U Pana Boga w Królowym Moście", ponieważ film z pewnością będzie promocją tej części Polski.

Premiera czwartej części kultowej komedii zapowiadana jest na jesień przyszłego roku, natomiast kilka miesięcy później ma ukazać się dziesięcioodcinkowy serial.

Źródło: bialystok.tvp.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Loreth Anne White

Bądź czujny. W każdym z nas czai się bestia

W spokojnym i sennym miasteczku brutalnie pobito i utopiono nastolatkę. Potworna zbrodnia zmieniła wszystko.

Od tego dnia minęło ponad dwadzieścia lat. Każdy doskonale pamięta, co wtedy...

Skomentuj artykuł

Po latach powraca kultowa polska komedia. Za rok premiera "U Pana Boga w Królowym Moście"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.