Powstaje film o spowiedzi generalnej; ma zmniejszyć lęk przed tym sakramentem. Zobacz zwiastun

Powstaje film o spowiedzi generalnej; ma zmniejszyć lęk przed tym sakramentem. Zobacz zwiastun
fot. Prawdę Powiedziawszy - ewangelizuj_pl / YouTube
Piotr Śliżewski / YouTube / Zrzutka / pk

Twórca "Powołanego" rozpoczyna prace nad dokumentem o sakramencie spowiedzi. To film, dzięki któremu "wielu katolików mających trudności duchowe, zostanie przekonanych do bardzo owocnego przeżycia spowiedzi sakramentalnej" - zapewnia ks. Piotr Śliżewski.

Po "Powołanym", filmie o kapłaństwie, który obejrzało ponad 2 miliony widzów, rozpoczynają się nagrania do filmu "Spowiedź generalna".

Film "Spowiedź generalna" to kompendium wiedzy na temat tej wyjątkowej formy spowiedzi. Jego fabuła opowiada wzruszającą historię Kasi, która mimo licznych życiowych zakrętów chce naprawić swoje błędy. Nie jest to jednak takie proste. Magda, zdradzona żona, nie wyobraża sobie pojednania z kochanką męża.

Ta burzliwa historia, pragnienie nawrócenia i zadośćuczynienia za popełnione czyny, będzie emocjonującym tłem spowiedzi, do której zostanie zaproszony widz. Odbiorca filmu będzie mógł zobaczyć sakrament pokuty i pojednania od początku do końca, a w dialogach ze spowiednikiem na pewno każdy odnajdzie cząstkę siebie. Merytoryczne komentarze w postaci dokumentalnych przerywników będą wartościową wiedzą na temat sakramentu spowiedzi. Ten film zmniejszymy lęk przed "opowiedzeniem swojego serca Panu Bogu" w konfesjonale - zapewnia twórca.

DEON.PL POLECA

Jeśli chcesz wesprzeć inicjatywę ks. Piotra Śliżewskiego, kliknij w link.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Powstaje film o spowiedzi generalnej; ma zmniejszyć lęk przed tym sakramentem. Zobacz zwiastun
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.