Świąteczna szczedrywka od DAGADANY. "Dobre, z głębi serducha wyśpiewane życzenia"

Świąteczna szczedrywka od DAGADANY. "Dobre, z głębi serducha wyśpiewane życzenia"
fot. YouTube.com / DAGADANA
1 rok temu

W dniu Bożego Narodzenia, który obchodzą dziś Kościoły wschodnie, polsko-ukraiński zespół DAGADANA wydał specjalną piosenkę. Posłuchajcie ich radosnej i skocznej "szczedrywki". Dajcie się ponieść mocy dobrych słów!

"Pomnóż radość! Dobre, z głębi serducha wyśpiewane życzenia to to, czym chce się wraz z przyjaciółmi skupionymi pod hasłem DAGADANA z Wami podzielić. Dziś u jednych Wigilia, u innych Trzech Króli, jeszcze u innych zwyczajny dzień. Każda chwila jest dobra, by kierować dobre myśli do ludzi. Niech jaśnieje mrok! Każde słowo ma moc! Życzę Wam drogim" - napisała na swoim profilu facebookowym Daga Gregorowicz.

 

Oto I on. „Shchedryi vechir”!
Przy okazji premiery DAGADANA zapowiadamy nowy album, który wyjdzie na świat jeszcze przed wakacjami 2020. Materiał odwoływać się będzie głównie do starych Pieśni Życzeniowych (szczedriwek). Wynika to z potrzeby przebudzenia życzliwości i dzielenia się Dobrem z Wszystkimi ponad wszelkimi podziałami.

Żyjemy w bardzo interesujących czasach. Znów zmieniają się mapy polityczne, jeden post na facebooku może wywołać rewolucję, a rozwój technologiczny zupełnie zmienia naszą przestrzeń i cały czas zmusza do próby odnalezienia się w niej. W odpowiedzi na otaczający nas ból i bezradność potrzebujemy coś zmienić, choćby na poziomie myślenia.
Każde słowo ma swoją moc.
#dobratradycja #dagadana

???? ????????Premiera / ???????? прем'єра / ???????? Premiere ⬇️FOR MORE ???????? Oto I on. „Shchedryi vechir”! Przy okazji premiery DAGADANA...

Opublikowany przez DAGADANA Poniedziałek, 6 stycznia 2020
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko
20,94 zł
29,90 zł

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

Świąteczna szczedrywka od DAGADANY. "Dobre, z głębi serducha wyśpiewane życzenia"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.