To pierwszy taki występ w historii "Mam talent!". Show nie zmieściło się w budynku, towarzyszył mu utwór Sary James

To pierwszy taki występ w historii "Mam talent!". Show nie zmieściło się w budynku, towarzyszył mu utwór Sary James
Fot. America's Got Talent / YouTube
America's Got Talent / YouTube / Interia / pk

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Jurorom opadły szczęki, a brawa rozlegały się niemal przez cały występ. Na koniec został wciśnięty złoty przycisk, być może w najbardziej epicki sposób w całej historii programu.

Jak informuje "Interia", aby publiczność i jurorzy amerykańskiego "Mam talent!" mogli zobaczyć występ grupy Sky Elements z Dallas, musieli wyjść z budynku. Kiedy już znaleźli się na zewnątrz, zobaczyli na niebie jedyne w swoim rodzaju widowisko. Był nim pokaz dronów, opowiadający historię lądowania na księżycu.

Pokaz dronów, który zachwycił jurorów i publiczność "Mam talent!"

Najpierw w powietrze wzbiła się rakieta, która zaczęła przebijać się przez warstwy atmosfery, aż znalazła się na orbicie. Wtedy nastąpiło bardzo realistyczne odłączenie modułów. Na końcu na niebie pojawił się kosmonauta z amerykańską flagą. Podczas występu został wykorzystany utwór "Rocket Man" w wykonaniu Sary James.

Jury i publiczność zachwyceni. Simon Cowell wciska Złoty Przycisk

- To było epickie. Musielibyście zobaczyć twarz Simona. To wyglądało jak lądowanie na księżycu, to był podobny poziom ekscytacji. To był mały krok dla was, ale ogromny dla "Mam talent!" - powiedział cytowany przez "Interię" Howie Mandel.

DEON.PL POLECA

Swoje uznanie dla grupy Sky Elements wyraził również Simon Cowell, który zaniemówił z wrażenia. Dopiero po dłuższej chwili powiedział: "Sposób w jaki opowiedzieliście historię za pomocą muzyki, bez względu czy ma się trzy lata czy sto lat, myślę, że wszyscy was pokochają" i dodał:

- Często mówimy tu o zasadach, ale nie mamy ich zapisanych w żadnym kodeksie. Zrobię więc to - wyznał juror, po czym wcisnął legendarny Złoty Przycisk.

Występ skomentowała Sara James: Panowie trzymam za was kciuki, jesteście niesamowici

Pokaz dronów w wykonaniu Sky Elements skomentowała również Polka, Sarah James.

"Moja półfinałowa piosenka w nowym sezonie »Mam talent« i to Golden Buzzer od Simona Cowella. Zobaczcie ten piękny występ. Wrzucam wam wspomnienia z mojego Złotego Przycisku i fragment występu chłopaków - Panowie trzymam za was kciuki, jesteście niesamowici" - napisała James, cytowana przez "Interię".

Ten występ to jedyne w swoim rodzaju widowisko, które koniecznie musicie zobaczyć.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

To pierwszy taki występ w historii "Mam talent!". Show nie zmieściło się w budynku, towarzyszył mu utwór Sary James
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.