"To święto jest w Biblii Szatana". "Ksiądz z osiedla" mocno o Halloween

"To święto jest w Biblii Szatana". "Ksiądz z osiedla" mocno o Halloween
"Ksiądz z osiedla" ostrzega przed zabawą w Halloween (fot. Ksiądz z osiedla / YouTube.com)
YouTube.com / tk

Ks. Rafał Główczyński SDS znany jako "Ksiądz z osiedla" w filmie opublikowanym na YouTube odniósł się do Halloween. - Halloween w "Biblii Szatana" jest określone jednym z dwóch najważniejszych świąt satanistów, więc zgodnie z "Biblią Szatana", Halloween należy do szatana - ostrzega kapłan.

"Ksiądz z osiedla" w swoim filmie wymienia argumenty przeciw obchodzeniu Halloween. - Halloween to nie jest nasze święto (...). Warto mieć na uwadze, że w naszej kulturze okres Wszystkich Świętych to jest czas przede wszystkim zadumy i wspomnienia wszystkich zmarłych.

- Dla wielu naszych bliskich to jest nie do pogodzenia: jednego dnia przebierać się za jakąś wiedźmę, a następnego iść na cmentarze. Dlatego ze względu na ich dobre samopoczucie (...) warto się zastanowić, czy odpuszczenie takiej imprezy nie byłoby dobrym pomysłem - zaznacza ks. Główczyński.

- Egzorcyści naprawdę przed tym świętem przestrzegają zwracając uwagę na to, że jest wiele opętań, które rozpoczęły się na imprezie halloweenowej. Jeżeli cokolwiek by się na takich imprezach działo, choć trochę okultystycznego, to to naprawdę nie jest do końca duchowo bezpieczne. Egzorcysta, z którym rozmawiałem, mówił wprost, że stawianie sobie tarota nawet dla żartu może być przyczyną dużych problemów duchowych.

Posłuchaj, co o Halloween mówi "Ksiądz z osiedla"

Źródło: YouTube.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Jordan Śliwiński OFMCap

Daj się Bogu pokochać

Pokuta kojarzy nam się z dużym poświęceniem, wyrzeczeniami, a nawet z czymś strasznym i nieludzkim. Często nosimy w sobie obraz pokutujących ludzi, którzy są skoncentrowani na sobie i swoim cierpieniu, samotni,...

Skomentuj artykuł

"To święto jest w Biblii Szatana". "Ksiądz z osiedla" mocno o Halloween
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.